Minibike Nezařazené (Čína) (2006)

Vlastník Jawař
Vloženo 30.10.2007
Aktualizováno 18.9.2009

Slušná kopie China.Jezdí.To je asi to nejdůležitější.Původně to měl být Ježíšek pro syna ale neodolal jsem a koupil hned ještě jeden strojek.To se často neděje aby si mohl kluk vybrat pod stromkem novou motorku.

Cesty: Měl jsem ho sebou na měsíc na montáži ve Špindlu.To už je s tímhle strojkem cestování.
Jinak ho používám hlavně na společné ježdění se synem. Samozřejmě vždycky vyhraje. S jeho vahou to je raketová střela.

Opravy:

prasklý držák výfuku-převaření a zesílení(špatně vyřešené od výrobce)

dvakrát ztracený 5tý šroub motoru,ulomené oko se závitem na pátý šroub na bloku motoru,výměna řetězu a pastorku na spojce po 60ti hodinách.Výměna ložisek v motoru-vakl,celou dobu provozu značné vibrace.několikrát ovolněna osička plováku v karburátoru s následkem vytékání benzinu,mizerné plastové díly,šrouby na přírubě výfuku vypadly i se závitem.Svíčka měla v hlavě velkou toleranci závitu-vytrhla se za provozu svíčka,sice nevylétla ale dojezdil jsem na 11 měsíců než byl čas nechat udělat vložku do hlavy. Aloni musel ven celý motor. Měl velkou vůli na klice. Lítala klika v ložisku.

shrnutí:

Původně tam byl motor s tuningovou sadou. Větší průměr válce. Bohužel v čínském pojetí. Vibrace ve větších otáčkách dělali své. Nomálně vyjejzal konečník. A pořád to ztrácelo filtr sání.Potom odešlo zápalko. Dle mého, taky díky vibracím.

Je to použitelné ale podmínečně.Bez dílenského zázemí jen složitě(Včetně svářečského vybavení).Známý po pokusu o komerční prodej vše rázně ukončil.Intenzívním používáním tyto stroje nemůžou dožít ani konce 2leté záruky.Provozovat to mohou pouze zapálení nadšenci a kutilové.Běžný uživatel brzo končí.

renegsx
renegsx napsal 18.04.10 v 19:10

jinak cool bajky

renegsx
renegsx napsal 18.04.10 v 19:10

hoj tak jsem koncne predelal repsolku na modrou yamahu na gauloases mrkni na to cus

Nakin
Nakin napsal 14.04.10 v 13:55

Nakin
Nakin napsal 14.04.10 v 13:54

Díly za komentář a přeji pohodovou sezonu 2010 za 10

Jawař
Jawař napsal 12.04.10 v 20:21

No já si vyzkoušel zatím jenom let vpřed. Tak 2,5m. Helmu sice nosím vždy. ale jinak na mini jenom monterky. Hnedle po složení z bedny. Bylo po dešti a tma. Akorát pouliční osvětlení. A ta louže ani nebyla vydět. Akorát že to byl výtluk hluboký asi 10cm. Prcek cvaklá duše a já ty kolena, záda a tak. Kdyby synek věděl co se s jeho ježíškem dělo ještě před vánocema