BMW K 1200 R (2007)

Vlastník Lobo YZF
Vloženo 19.11.2010
Aktualizováno 22.7.2012

Poctivé zpracování, domyšlený celek i detaily, prostě kus pořádné motorky!

19.11.2010 - Zatím je předčasné hodnotit, najeto jen kolem 500 km a už začíná zima. Hold drapáky to nemá...
Už teď ale kritizuju ovládání blinkrů a dlouhý krok plynového heftu. Ostatní věci jsou tak jak má být.
Super je bohatý palubní počítač (teploměr, spotřeba, průměrná rychlost, stav oleje...), ABS, ESA, RDC, alarm, Remus Hexacone, kufry, zadní plotna s BMW báglem, čiré světlo a blinkry.
Příprava pro doplňkové díly je naprosto parádní, nic nevybočuje z designu nebo funkčnosti.

28.6.2011 - Tak už jsme spolu něco najezdili, jsem o pár postřehů bohatší:
1. na ovládání blinkrů se nechá zvyknout
2. ESA je návyková záležitost a rozhodně doporučuji
3. nad 180 km/hod se dost klepe větrný štítek, ten rozkmitá i budíky a vibrace se mírně přenáší do řidítek
4. chybí úložný prostor, pod sedlo se díky alarmu nevejde ani lékárnička
5. pomalé cukání městem nic moc
6. v zátáčkách je znát váha motorky
7. !!!KAŽDÁ VYJÍŽDKA JE ALE NAPROSTO ÚŽASNÁ ZÁLEŽITOST!!!

WhiteHarry
WhiteHarry napsal 02.03.14 v 20:06 10b.

Koukám na obě tvé krásky a dávám jistých 10

MMirek7
MMirek7 napsal 19.09.11 v 09:36

Pod bod číslo 7 se rozhodně podepisuji a podtrhávám

Hříbek
Hříbek napsal 14.09.11 v 10:27

Krutá mašina a moc pěkný fotky jak se přitelkyně cítí vzadu ??? hledám něco místo Zeda kde by se přítelkyně cítila líp a toto by se mi moc líbilo 10

O.N.E.
O.N.E. napsal 04.12.10 v 10:50

Tak to je mazec A víš co je divný???Že jsem jí ještě neviděl na živo,ani Pepa...ty jí před náma schováváš??? Já se ti nedivím,takovou krásku Tak ať ti ta zima uteče!!!

Johnyk12r
Johnyk12r napsal 02.12.10 v 14:11

Super! za 10 ...na blinkry jsem si už zvykl ... tuhle jsem jel na Japončíkovi a raději jsem ani neblikal