Honda XL 125V Varadero (2001)

Vlastník urgal
Vloženo 2.10.2010
Aktualizováno 15.7.2013

Byl to můj sen už dlouho a ted jí mám a je krásná.

První dojmy - Hned po koupi jsme si padli do oka. Motorka má Dostačující výkon pro začínající jezdce a vzhledově působí jinak, než jaká je. Tím mám na mysli to, že vypadá silnější. Vypadá jako dospělá motorka oproti ostatním dvácám. Motorka odpustí dostatek chyb, kterých se začátečník dopustí.

Jezdí se na ní krásně ale měly jsme už jeden menší pád asi kvůly kamínku ale oba jsme v pořádku a uní to odnesla jen zadní blikna trochu, ale to se dokoupí.Mám jí rád je to moje holčička.

Tak máme najeto prvních 1000 km bez další nehody a jsem s ní plně spokojen, už se těším na další sezonu, chtěl bych jet někam na pár dní a doufám, že nepojedu sám a někdo se najde, už se nemůžu dočkat.

Za pár měsíců budu mít se Zuzankou první sezonu odjetou. Máme 5000 km za sebou a nemůžu si jí vynachválit. Líp jsem si na začátek nemohl vybrat zvládá i jízdu se spolujezdcem a s přehledem.doufám že toho najedem spoustu ještě.

Ve druhé sezoně se jezdilo o něco více. Jezdil jsem často ke své přítelkyni a kilometry pomalu ale jistě přibývaly. Ale už před Vánoci jsme si na červenec naplánovali letní motodovolenou v jižních Čechách. Měsíc za měsícem se pomalu přehouply a už jsem připravoval Zuzanku na dlouhou a náročnou cestu.
Jako zavazadlo nám posloužil motoválec, kretý jsme na nosič od kufru připevnily pomocí gumycuků a provázky (pro jistotu). A místa v něm bylo dostatečně pro nás oba.
Pomalu ale jistě přišel den odjezdu. Měli jsme před sebou cca 120 km dlouhou cestu ve dvou v plné polní. Během dvou hodin jsme přijeli na místo a oba nadšení z lehkosti jízdy.
Dovolená byla plná výletů po okolí, jen ty silnice by na některých místech zasluhovaly kompletní opravu, místy totiž vypadaly jako tankodromy.
Za dovolenou jsme najeli cca 600km.

Po 12.000 najetých kilometrech v sedle Varánka jsme se s ním na konci dubna 2013 rozloučili, protože jsem jít do vyšší kubatury. Nyní Varánek učí jezdit dalšího mladého jezdce někde ve středních Čechách.
S motorkou jsem byl velice spokojený, naučila mě plno důležitých věcí. Motorku bych doporučil všem začínajícím jezdcům i jezdkyním, ale i všem nadšeným pohodovým motorkářům, kterm nejde o rychlost, ale o požitek z jízdy.
Díky motorce jsem poznal svou životní lásku, když jsem jí splnil její dětský sen a svezl ji.

funrider
funrider napsal 01.12.12 v 23:36 10b.

nádherná kombinace černé a šedé, ale hlavně ten zadní blatník I ty padáky k ní pasují. Fakt se mi líbí, máš to za 10

Daawe39
Daawe39 napsal 25.12.11 v 11:58

krásnej varan..já mám varana a nemůžu si ho vynachválit..hodně kilometrů bez nehody v roce 2012

FOPE
FOPE napsal 03.11.11 v 21:32

Moc pěkný . ,, malý " Varadera se mi vždycky líbily

urgal
urgal napsal 13.07.11 v 18:03

dík třeba někam vyjedem spolu:)

kedarek102
kedarek102 napsal 11.07.11 v 22:02

Nádherná,já bohužel na víc neměl,takže -jsem spokojen s tím co mám,na to ježdění do práce a fušky,na projíždění se,jen tak mi stačí. Moc hezká,přeji krásný zbytek sezony 2011,bez nehod,at je můžem v příští sezoně znova osedlat-10b.