Suzuki GSR 600 (2006)

Vlastník mensha
Vloženo 25.9.2010
Aktualizováno 18.4.2017

Naháč od suzuki s přiškrceným motorem z k5 s výkonem 72kw.

Yamaha FZ6 N: důvod neuveden

První dojmy - Po prvních kilometrech mi přišlo ,že to jede jak cyp. Předchozí tdr 125 zrovna nepřekypovalo výkonem. Posaz je pohodlnej a váha je víc na rukou oproti hornetu. Ze začátku byl problém s dávkováním plynu , protože při úplném zavření a následném otevření dost cuká ,ale je to dost o zvyku.

Doplňky na motorce - motocross řídítka accel , jiná zrcátka , padáky PP tuning

Koupená v srpnu 2010. drží perfektně. Motor tahne pěkně ale nejvíc je to cítit od 10 000 výš. Posez je příjemnej ,váha je trochu víc na rukou než u konkurence. Nad 150 už to pěkně fouká ,ale s tim se u naháče musí počítat. Do zatáček se skládá pěkně , přední vidle žádnej zázrak ,ale svojí práci odvádí dobře. Stupačky sou níž ,takže při ostřejší jízdě se snadno škrtne stupačkou. Převodovka je trochu hlučnejší ,ale jinak funguje OK. Vpředu mám o zub menší pastorek a je to hodně znát , líp táhne a na maximálce se to skoro neodrazilo , teď nějakých 220. Spotřebu sem zatim přesně neměřil ale dojezd je zhruba 200km na nádrž při svižný jízdě. V zadu mám nazutý pirelli diablo rosso corsa , zatim najeto 5000 a eště pár tisíc zvládnou , drží perfektně , fakt super gumy.

dejf.
dejf. napsal 21.04.14 v 23:18

Dobre ji vodis Tak hlavne bez padu. At slouzi.

JirkaMetal
JirkaMetal napsal 17.03.13 v 22:07 10b.

supr Suzina gratulejšn

Romanuss
Romanuss napsal 17.05.11 v 19:47

Bacha na Jirku ,tendle motorkář to je hotovej kolínkář ale néé malej bacha naněj ,skvělá volba Jirko Suzuki GSR 600 masakr

V.i.l.d.a.
V.i.l.d.a. napsal 23.02.11 v 16:25

Koukám, do nové sezóny s novým strojem, tak ať slouží bez nehod máš to pěkný

mensha
mensha napsal 01.02.11 v 12:42

dik všem , no na novou sezonu sem koupil pirelli diablo rosso corsa , tak uvidim , když sem jí koupila , byly tam pirelli diablo a drželi fajn