Ducati 750 SS (2002)

Vlastník -vodník-
Vloženo 22.8.2010
Aktualizováno 5.9.2011

No tak jsem se jednoho dne rozhodl, že s motorkama končím. Pak jsem zjistil, že bychom to asi nevydrželi, tak jsem koukal po motardu... No a náhodou jsem narazil na tuhle krásku a byla to láska na první pohled... prostě ducati

Zatím najeto nula nula nic, dohromady asi 400 km. Původ i stav doložený serviskou od předchozího majitele. První jízda byla ta zkušební - když jsem dojel, řekl jsem "jestli ještě někdo řekne, že GSX-R bylo tvrdé, tak nejel na Ducně" ale u srdce mě hřálo, že tohle je zase něco nového, naprosto jiného a že ji chci. Cesta z Brna domů do Ovy úplně v pohodě, akorát v zrcátkách jsem viděl úplně, ale opravdu úplně hovno, takže tohle bude opravdu jedna z věcí, co se bude muset měnit.
Jinak zatím absolutní spokojenost, i přítelkyně kupodivu říká, že je to pohodlnější než Gixer, no nevím... každopádně teprve se učím a když jsem na ní sedl poprvé, připadal jsem si, jako bych nikdy v životě na mašině neseděl, teď už jsme se trošku sžili a myslím, že v blízké době to dotáhneme k totální souhře jako to bylo na SRADíkovi.
Pokud bych chtěl hodnotit zvuk jedním slovem, napsal bych "EXCELENTNÍ" . Charakteristická palba z dvouválce, linoucí se z dua laufů "RP" (Roman Pokorný) opravdu nemá chybu - slyšet jsme dost a není to nepříjemné ani při delších přejezdech :)

Andeykaa

Mr.Petr napsal 19.03.11 v 11:06

ducati má srdce

nondrak8
nondrak8 napsal 13.03.11 v 19:42

nádherná ducatka. Davám 10b.

satorix
satorix napsal 06.03.11 v 09:57