Ducati 750 SS (2002)

Vlastník EditDUC
Vloženo 5.9.2011
Aktualizováno 10.2.2022

nepohodlná ale krásná a stále mě dost baví :D

První dojmy - duc duc duc no :D První dojem je v popisu :))

A je to tu :) duc duc je doma :P .. Po váhání kvůli výšce a váze jsem myslela, že pojedu s prázdnou zas 260km dom. Nedalo mi to a byla jsem ji asi půl km projet a v tu chvíli bylo jasno, sepsalo se to, hodila jsem na sebe kombi a jelo se. Sice mě ještě teď děsně bolej a brněj ruce, v noci jsem dávala obkládečky a francovku :D ale neskutečně mě baví, najeto asi 360km za dva dny, bezva zátah a ptz.nepotřebuju honit rychlost tak 750 mi bohatě stačí, jen si užívám ten charakter a dokonalej zvuk z RP, žádný chrastítko. Netradiční barva, Senna, prostě krása a max.spokojenost .. vše se cestou klepe, cuká když není v zátahu :)) no jsem nadšená, čeká jí pár opraviček a úpraviček a leštěnka :)) ale nic velkýho, co můžu a zvládnu tak si dělám na moto sama.. Foto zatím nemám, nějak se to nestihlo :) takže dodám .. Tak zatím mám jen trapnou foto z garáže a ještě mi přitom vibrovaly ruce :)

Ták duc je po pár drobných úpravičkách, jen pár nových šroubků a mírné prasklinky u šroubků jsou svařené .. Jsem velmi spokojená s brzdama, teda jen přední :) a vlastně vůbec se vším :)) Ale zadní brzda tam snad asi ani není :) .. Už jsem ji taky vyzkoušela v zatáčkách, v Polici nad Metují, 25 min sem a tam a super, celkem dobře drží, paráda, dle foto je poznat, že jsem po tom dobře uhnaná :))
Jo a jak jsem si stěžovala na kvalitu našich silnic tak teď s duc to teprve opravdu poznám :D

Věřte nebo né dukna se mnou, po 5 leté známosti, dojela přes Slovinsko, Rakouský Alpy, Grossglockner, do Chorvatska a zpět :)) teda spíš že já to dala na ní :D Málem jsem to vzdala a chtěla radši busem nebo pěšky :D ale boží dovča :) náročná, ale opravdu parádní a holka - už babičkoidní nezklamala :)
A už 7. rokem se mnou :)

Dablicek200Mph
Dablicek200Mph napsal 24.06.22 v 14:59 10b.

To je ale hodně charismatická a pohledná babička.
Samo myšleno na motorku. Tak ať romance dál pokračuje.

L_U_KE91
L_U_KE91 napsal 28.02.22 v 10:10 10b.

Pořádný stroj :)

Doctoropulos
Doctoropulos napsal 11.02.22 v 19:55 10b.

Krásná a velkej respekt do Chorvatska by se mi na ní jet asi nechtělo.Přecejen je to kus cesty.

prosino
prosino napsal 11.05.20 v 18:41 10b.

Super!Jste si souzený holky.Petrovický zatáčky taky často dávám.Jen tak dál.

Taliján
Taliján napsal 04.04.19 v 22:28 10b.

Seda barva je elegantni. to se neokouka, skvela