Harley Davidson XL 1200R Roadster (2004)

Vlastník LiborHD
Vloženo 15.8.2010
Aktualizováno 15.3.2023

Sportster XL 1200 Roadster, výfuk Cobra El-Diablo, sání Arlen Ness, dyno kit stage 1 Screamin Eagle, 96Nm, 70HP.

První dojmy - Na H-D jsem přesedlal v r.2007 a už s první jízdou jsem byl nadšený. Jsem se Sportíkem spokojený, váha 250 kg, dva kotouče jsou znát. Město moc nemusí hlavně kolony, přece jen vzduchem chlazený, ale je štíhlí a na svižnou jízdu po okrscích jak dělaný. Zvuk ?.

Doplňky na motorce -

Motocykl jsem koupil v roce 2007, ojetý v originál balení, evropská verze, karburátor, najeto 16.tis km.

2007 výfuky Screamin Eagle, vzduch.filtr DNA a dyno kit stage 1 Screamin Eagle : 104 Nm ,75 k, ale nic moc jízda, zanášely se dost svíčky, nešlo to optimálně naladit k vůli koncovkám, dost to žralo, zvuk perfekt.

2010 výfuky Vance Hines Shortshots Staggered, filtr KN a dyno kit SE jsem nechal : 96Nm,70k, jsem spokojený, dobře nalazeno, spotřeba klesla a pěkně jede, zvuk paráda.

2011 sání Bigsucker stage 1 ArlenNess, díky sundání airboxu je motor pěkně vidět, zadní světlo ve stylu Bobber od Drag-spec., černý řidítka z Nightsteru, černý matný lak, uříznutý zadní blatník.

2014 Po sedmi letech a přes 50.tis km, vládne úplná spokojenost.
Asi bych potřeboval kontrolku spotřeby paliva =D

2016 přestříkán motor černou barvou na motory od H-D,
sundan kryt výfuku nahrazeny titanovou omotavkou.

2017 nové svody 2-1 a výfuk Remus hypercone s homologací + černá omotavka. Hurá na STK.

2019 předek Progressive tlumiče, brzdové pancéřové hadice, spojkové lanko, led zadní světlo, rovné řídítka + předělání kontrolek. Tlumiče super. STK na 4 roky! ?

90tis. km
2020 nové lakování, na světle měnící barva z černé do purpurové s neviditelným černým nápisem Harley Davidson. Přední led světlo Daymaker, plynové lanka, kabely ke svíčkám, řemen Continental, baterie Nitro, výfuk Cobra 2-1 El Diablo a titanová omotavka svodů, repase zadního válce brzdy.
Svítí super, kam se hrabe žárovka, zvuk příjemný na volnoběh a na silnici když vezmu za plyn je pořádně slyšet, tak snad nebude problém na STK.
Oprava modulu, bohužel do něj natekla voda při dešti a nestartoval, zůstal jsem vyset na D10. Oprava v HK, vysušení modulu a vyztužen
o elektro. bužírkou proti oděru.

2021 nový vzduchový filtr, repase startéru, nové kabely k baterii, výměna olejů. Po pádu, zpět originál řidítka, černé páčky, nové Gripy, výměna stupačky spolujezdce za racing, oprava koncovky výfuku.
100 tis. km ???.

2022 nová zadní guma, maska Harley-Davidson s lakováním, domeček s kontrolky. Nitro baterie se neosvědčila tak na řadu přišla od Motobatt, trošku sportovnější sedlo.

2023 nové písty, těsnění motoru, komplet olej a ložiska ?.

PanCanaLL
PanCanaLL napsal 21.07.17 v 14:57 10b.

parádní Sporťák! musí se na něm nechat slušně valit 10

Patrik80
Patrik80 napsal 11.07.17 v 07:39 10b.

10b, pěkny

Pitimier
Pitimier napsal 30.10.14 v 21:05 9b.

pěkná motorka, škoda, že nejsou černý i ty vejfuky, ale i tak moc pěkná

desmoman
desmoman napsal 04.11.12 v 21:27 10b.

me2d78
me2d78 napsal 26.02.12 v 09:36

sportster, sportster, sportster...nás přežije všechny...jak jinak než 10b...