Harley Davidson XL 1200R Roadster custom (2003)

Vlastník screw13
Vloženo 7.9.2015
Aktualizováno 7.9.2015

Projekt Peklo. Stavba ve stylu XR flattrack, sakra rychlá, lehká, ovladatelná...aneb na co nestačila dýně tohle zaručeně zatluče do země hodně japonskejch hřebíků :D

První dojmy - Padla motorka do ruky? Co to je za otázku? Péro taky padne do ruky, když není poblíž cizí pomoc :D

Motorku bych doporučil pro - Pro ty, kteří mají bajky zažraný do morku kostí

Doplňky na motorce - třásně, orlice na blatník, plexi xxl, vyhřívané hefty, intercom s napájením na fejsbůček, který každou půlhoďku hodí jedno moje selfíčko na zeď :D:D:D wankers

WARNING!!! Majitelům orlic, třásní a pochromovaným i trenkám ve kterých každý den leští by se mohl zvednout kufr, tak bacha :D :D - bimbo o tobě nemluvím :D
Tak a je to tady po pár letech zase, poslední výtvor s názvem dýně z roku 2012 má letos dalšího oranžovýho bráchu. Zase sporťák. Ptáte se proč se pořád motám kolem sporťáků a trubkáčů od Erika? To co Americký burani nazývají neharlejem, girlish bikem a podobnýma hlodama vyprodukovanýma cholesterolem obalenýma mozkovýma buňkama je totiž skvěle ovladatelná (na poměry HD) :D, krátká a lehce kustomizovalená mašina, která v zatáčkách díky krátkýmu rozvoru a nízkýmu těžišti vypráská kožich kde jakýmu japonskýmu nebo italskýmu plnokrevníkovi s pěknou náloží koníků. Ale k čemu jsou v horským klopenkách, vracečkách a podobných zákrutách potřeba stovky koní, když stačí krapet krouťáku a trošku vykráglovaná škeble na to ukázat ten magickej prostředníček a v první klopce nechat kus stupaček. Takže oč jde tentokrát?
Původně 883R sportster užil pěknou řádku let jako domácí mazlíček jednoho kuliferdy, kterej na něm nakroužil neskutečných, v průměru 800km ročně. Pak jedno dne se rozhodl, že je čas se na to radši vykašlat a koupil si radši rybářské pruty. V ten okamžik nastal pro malého pěkného sportstříka konec drsného vytáčení občas i na 3000 otáček za minutu a přišel na řadu pan doktor s flexou, napůl pomatenou hlavou a nápadem flattrack. Z motoru zbyla jen převodovka, z 883 se stala velká holka s vysokokompresníma pístama, hlavama Thunderstorm, vačkama ostrejma jako chilli odrůdy Naga jolokia, barelama vyleštěnejma jako psí kulky, zapalkem, který sportyho roztočí jako občas moje bejvalka mě a jinejma supervychytávkama doladěnejma natryskováním, leštěnejma svodama 2-1 a sáním s KN filtrem , který ze sporťáka udělali projekt peklo, tak jak vypadá a jede dneska. Podvozek dostal vzadu SP ohlinse, který kromě toho, že vypadaj fakt fešně i stejně tak dobře fungujou. Vpředu jsou showy s progresivníma pérama. Kola a brzy jsme vypůjčili z vedlejší dílny od mastre Buella, rozšířila se kyvka, nandal se offset a hurá...místo zadní užovky jsme obuli 180ku michelinu.
...víte co, jestli chcetě někdo číst víc mouder o "Pekle" dejte vědet a já to napíšu, chce se mi totiž střašně spát...Zatím bajkům zdar

PanCanaLL
PanCanaLL napsal 22.08.20 v 09:29 10b.

tak to je mrda!!!

harly27
harly27 napsal 02.06.16 v 21:46 10b.

parada

Pitimier
Pitimier napsal 13.10.15 v 16:07 10b.

moc hezky upravenej

MajklHornet
MajklHornet napsal 21.09.15 v 20:04 10b.

Supéééér, namá chybu

tomasd.
tomasd. napsal 09.09.15 v 12:44 9b.

Až na nesmyslný řídítka velmi peknej Haryk!