Suzuki GSX-R 750 (1998)

Vlastník CharlitoCZ
Vloženo 13.8.2010
Aktualizováno 4.4.2014

Příprava před dovolenou

Vloženo: 28.05.2012, Uskutečněno: 27.05.2012, Stav tachometru: 78000 km, Zhlédnuto: 27x

Tak jsem konečně dokončil přípravy na dovolenou, samodomo držák kufru + bočních brašen sice nevypadá nijak nádherně, ale funkčnost je minimálně po první testovací jízdě prověřená a snad se nikde nic neuklepe. Je sice poněkud naddimenzovaný, ale když už jsem se kvůli tomu musel naučit svářet, tak snad mě odmění pevností.

Za pár dní už budu na velkých cestách (cestopis poté snad také dodám), čím blíže den D je, tím stoupá i adrenalín a obavy ze všech možných i nemožných závad. Přes zimu proběhla větší údržba, namontování několika doplňků a teď jsem ještě dokončil veškeré cestovní přípravy, xenon na cestu raději nahradím klasickou H7, výfuk jsem vyměnil za originál a nazul lepší gumy.

Tak držte palce.

• Konec zimy

Tak sláva, motorka hotová, ještě pár drobností, ale to až postupem času. Co jsem tedy udělal? Nový držák světla - starý byl poněkud dolámaný a poposkakovalo světlo Xenonová výbojka - super, svítí krásně a neoslňuje

Vloženo: 15.03.2012
    Uskutečněno: 15.03.2012
  • Údržba

Tak sezóna u konce a já plný myšlenek co a jak upravit motorku postupně rozkládám na jednotlivé díly. Půlka moto už je doma v obíváku a začínají postupně změny. První změnou je xenonová výbojka do potkávačky, zatím js

Vloženo: 10.11.2011
    Uskutečněno: 10.11.2011
  • Hopem do nové sezóny :-)

Začneme od podzimu, poslední loňská naplánovaná cesta měla vést do práce a cestou z už do garáže na nějaké úpravy a servisování. Můj úmysl však 16.11. (na den mamčinejch narozenin) pokazila jistá slečna, která mi vzala p

Vloženo: 06.04.2011
    Uskutečněno: 06.04.2011