Suzuki GSX-R 750 (1998)

Vlastník CharlitoCZ
Vloženo 13.8.2010
Aktualizováno 4.4.2014

4.4.2014
No, co už, i loučení k životu patří, byla poslána dál, stav km pro mnohé neuvěřitelných 85tis km, doufám, že novému majiteli bude sloužit stejně dobře, jako mě.

12.8.2010

Tak se nakonec má touha projevila, pořídil jsem si sportovnější nás

První dojmy - Byla ostrá, bohužel už je pryč, tak nezapomenu, jak jela :-) stačilo pootočit plyn a děly se pro mě do té doby nepochopitelné věci. Parádní kousek, i na cesty se hodila

Jsem se stal majitelem, zkušenosti zatím nemám téměř žádné, jen cestu od prodávajícího, která byla 400km v noci (časně ráno)

Jen co něco nasbírám, tak doplním další info + fotky.

Ještě bych chtěl jednou poděkovat prodejci a slibuji, že na ni budu hodný a patřičně se o ni starat.

Přiznávám, že z ní mám trochu strach a při posezu si připadám po přechodu z naháče trošku nestabilní. Na druhou stranu ale po pár kilometrech získávám pocit opravdového závodníka, který si drží koně pod kontrolou a musí je krotit na každém ujetém metru.

Až ji dostanu trošku do ruky, tak ji určo vytáhnu na okruh a povolim ji uzdu, ale to ještě potrvá hodně dlouho, momentálně si spíš přijdu jak důchodce na kole... )

14.8.2010
tak jsem si dneska udělal delší vyjížďku a musim říct, že mě ten SRAD celkem dostává

Párkrát jsem to zkusil teda trochu vytočil a teď se bojim kouknout, jestli nemám v trenkách bobek

Do 7,5 - 8mi tisíc to je milá, hodná motorka, ale jakmile jsem za to při 7mi a půl trochu víc (opravdu nijak brutálně) vzal, tak jsem se málem posral

Jinak teď řeším drobnou opravu podsvícení budíků, zatím se mi nedaří sehnat patřičné žárovky, v ponělí zkusim ještě někam do suzuki v Praze a když neseženu, tak to holt udělám nějak jinak

První seznamování a test kamerky, omlouvám se za kvalitu, ale YT mi to dycky rozhodí z širokoúhlého do obyč

22.8.2010

tak už mám najeto kolem 1600km a musím říct, že super, dneska jsem jel s mladou, na výlet, dali jsme si hnedle nějakých 360km a ani jsem o ni nevěděl, ona taky spokojená, nikam neklouzala a paráda. Dokonce jsem to s ní i přizvedl na zadní a po prvních přinasraných pohledech se začala smát, že to bylo vlastně fajn

Včera jsem byl na vyjížďce s klukama a taky paráda, Ozzy_ nás vzal k Plzni na jeho dvojtou osmičku, kde jsme si kroužili a poprvé se mi povedlo zežmolkovat pneu Když jsem se vracel domu, tak jsem na dalnici zkusil trochu přidat plyn a tím jsem si udělal osobní rekord 260km/h, dál by ještě šla, ale na to zatim nemám koule

gsxr
gsxr napsal 31.03.14 v 18:46

Jak je ten svět malý,to je moje dílo.

gsxr
gsxr napsal 31.03.14 v 18:23

Jak je ten svět malý,to je moje dílo.

oioi01
oioi01 napsal 15.11.13 v 19:16