Suzuki GSX-R 750 (1998)

Vlastník CharlitoCZ
Vloženo 13.8.2010
Aktualizováno 4.4.2014

Hopem do nové sezóny :-)

Vloženo: 06.04.2011, Uskutečněno: 06.04.2011, Stav tachometru: 70500 km, Zhlédnuto: 3x

Začneme od podzimu, poslední loňská naplánovaná cesta měla vést do práce a cestou z už do garáže na nějaké úpravy a servisování. Můj úmysl však 16.11. (na den mamčinejch narozenin) pokazila jistá slečna, která mi vzala přednost - rozjela se asi 15m předemnou, bylo mokro, no a bum.. Naštěstí jsem jel pomaloučku, tak jsem to krapet přebrzdil a složil na středové čáře, kam naštěstí nedojela.
Poškození nebylo víceméně žádné, prodřený kryt u motoru (protejkal olej), malej škrábanec na boku pod sedákem a sedřenej padák (ještě že tam byl). Vyřešilo se to přes pojišťovnu, dokonce mi i zaplatili slušně za oblečení a pak se dál mohlo pokračovat v plánech se zimou.

Vyměnil se tedy olej, udělaly rozvody. Další prace jsem si schoval na ošklivé počasí, musím opravit pár drobností v elektrice, které jsem udělal spíš jen provizorně, zapojit alarm, 12V zásuvku a pořešit nějaké optické nedostatky.

Po pravdě jsem se letos docela na první vyjížďku bál, hlavně tedy ve městě, kdy na každé křižovatce čekám, kdy mi to tam opět nějaký idiot pošle, ale tak to nemusí být na škodu, raději připraven.

Taky bych měl vyměnit pomalu gumy, zadní mi lehoučce upouští tlak a věčné dofukování mě moc nebaví, na druhou stranu má ale stále celkem slušný vzorek. Přední je taková, že čeká až se vrhnu na výměnu zadní, aby se v tom také schovala

Připojuji první letošní fotku

AndělkaPinkajda (0) napsal 22.07.2011 v 19:55

Nádherná Suzuna, chválím

• Příprava před dovolenou

Tak jsem konečně dokončil přípravy na dovolenou, samodomo držák kufru + bočních brašen sice nevypadá nijak nádherně, ale funkčnost je minimálně po první testovací jízdě prověřená a snad se nikde nic neuklepe. Je sice pon

Vloženo: 28.05.2012
    Uskutečněno: 27.05.2012
  • Konec zimy

Tak sláva, motorka hotová, ještě pár drobností, ale to až postupem času. Co jsem tedy udělal? Nový držák světla - starý byl poněkud dolámaný a poposkakovalo světlo Xenonová výbojka - super, svítí krásně a neoslňuje

Typ: Odborný servis
    Vloženo: 15.03.2012
    Uskutečněno: 15.03.2012
  • Údržba

Tak sezóna u konce a já plný myšlenek co a jak upravit motorku postupně rozkládám na jednotlivé díly. Půlka moto už je doma v obíváku a začínají postupně změny. První změnou je xenonová výbojka do potkávačky, zatím js

Typ: Odborný servis
    Vloženo: 10.11.2011