Zipp Manic (2010)

Vlastník Hetfild
Vloženo 4.8.2010
Aktualizováno 17.3.2011

Prodano.Po 20-ti letech prvni moto na zauceni.Oproti pionyru velky rozdil, 125cmm jde citet silu,kolem komina idelni moto.

Zatim mam Maniaca 48hodin doma a najel jsem 100km . Jede svizne i smou malickosti ktera cita 100kg celkem hezky. V 68km jsem ukroutol lanko tachometru -vyrobni vada- . Ma maly radius zataceni. Jinak je vse v pohode protoze je to nova motorka. Dalsi se ukaze casem. Jinak je to 4-takt,startovani elektrika i nozni.Objem nadrze 16litru cca 1litr rezerva.Pod sedlem neni ulozny prostor.

\r
Motorka to je 125ccm ,ma 5-rychlosti,rychlosti ukazuje na budikach,obcas spatne se dava neutral. Pri me vysce 178cm je sedatko trochu nizko ,kdyby bylo o 5cm vyse bylo by to super.Ted mam najeto 250km a neupadl mi ani jeden sroubek. Motorku delaj Polaci v Cine a na polskem trhu je velice oblibena , je to drzak.Takze neni Cina jako Cina.

\r
Maniac ma krasnej zvuk ,podle me o dve tridy vyssi, je me slyset dost daleko kazdej se otaci. Zatim zajizdim , bez problemu da 95km. Jedine co by mel podle me udelat kazdy majtel nove moto je vymenit predni pneu ,jeji vzorek neni urcen na mokro,nema totiz vzorek na odvadeni vody,zadni pneu je podle me bez problemu. Tachometr ukazuje o cca 5km mene ,dedukuju podle obecnich radaru. Jinak jsou budiky krasne podsvicene oranzovym svetlem na bilem podkladu.

\r
Manic ujel bez problemu 110km bez prestavky.

\r
Moto doporucuju jak mladasum tak starsine kteri chcou pracanta do skoly nebo prace a projizku po okoli,jednoduchost a variabilnost. Za cenu 25 000kc dobra volba. Manic je tvrda konkurence Jawa Travel 125, Yamaha YBR 125 , Honda CBF 125. Ale to asi predbiham protoze ji mam jen chvilku a cas ukaze jestli mam pravdu.

\r
Ps.A kdyz davam smerovky tak nevydava ohromne nesnesitelny zvuk jak Yuki,nevydava totiz zadny zvuk.

Pitrss23
Pitrss23 napsal 11.07.22 v 11:19 10b.

Mám manika doma a jsem zatím spokojenost. Uvidíme co bude dál. Trošku mě zlobí studené starty. Nějaké rady? Možná neumím používat sytic..jinak 10

istonbike
istonbike napsal 25.09.10 v 13:22

Byl jsem se na ní kouknout a za ty peníze je to fakt paráda,zpracování vypadá velice dobře a motor ten je přímo nádherný za 10b a ať slouží bez problémů co nejdýl

Big.One
Big.One napsal 05.08.10 v 11:37

Takový stopětadvácy kdyby byly za mlada. To bych omdlel štěstím. Jenže nebyly . Ta cena okolo 25000,- je super

bledemon
bledemon napsal 05.08.10 v 10:01

je to polský vyráběný asi v číně:

Milan1963
Milan1963 napsal 05.08.10 v 09:38

Tak tohle taky neznám.Uved' o ní víc-vypadá ale slušně.