Suzuki DL 650 V-Strom (2010)

Vlastník mr.bob
Vloženo 1.8.2010
Aktualizováno 10.5.2013

je to můj první mazel, šedočerný metalízoví s perleťovím odstínem

První dojmy - první dojmy z této motorky když si na ní sednu jsou , sedím na vélkém plnokrevníku s širokou nádrží a vysokým posezem a jen nápis 650 z něj dělá polokrevníka :) posez je dělaný k výzvě na větší vzdálenosti a to se týče i pro drahou polovičku sic zadní sedlo je nádherně široké a poloha nohou obou jezdců je přirozená k sezení. paráda :)

najeto zatím 2000km a velká spokojenost.ůžasné křeslo i pro spolujezdce.najeto na jeden zátah 600km a zadek jako v bavlnce až na těch posledních 50km :) .
jediná vada je váha při manipulaci na místě ale to chce asi cvik a nebo větší garáž :) .

2012.5. najeto 26000 za necelé 2roky ,manipulace už super takže otáčím na špačku o 180 stupňů :) úžasná na výlety i dobrá na blbnutí okolo kuželů :) nebo třeba na trati Sosnová kde jsem si podával i sportovnější motorky :) spotřeba ustálena na 5litrech i při dálnici ,městě a běžného tahání za plyn .

2013.5 najeto 34000 a budu měnit na 3tí pneu .doposud 2x bridgestoune (originál) které vydrželi oboje 17000 km takže super. jízní vlastnosti stále výborné jak při jízdě v zatáčkách tak ve městě. dokonce jsem odstranil poserproužek jak říká Sršeň takže se stále zdokonaluji v řízení mé kočičky :)
servis je každou chvilku mě tak přijde :) hold když člověk jezdí tak 6000 km je tam coby dup :)

bulldogbiker
bulldogbiker napsal 29.02.16 v 05:43 10b.

V strom je nejlepší

BigBary
BigBary napsal 26.10.14 v 12:47

pěkná

Liborwrc
Liborwrc napsal 09.05.14 v 18:40

čau ! pěknej Stromek ! Liborwrc z České Lípy ( Sosonová )

foky
foky napsal 14.08.13 v 22:42 10b.

Tak ať ty stupačky hned neubrousíš

Hubertwolf
Hubertwolf napsal 10.05.13 v 18:35 10b.

pěkná