stratos_r1250gs

Honda CBR 929RR Fireblade (2001)

Vlastník sipal
Vloženo 14.7.2010
Aktualizováno 26.8.2016

Nečekal jsem, že bude až tak hodná, lehká a rychlá ;)

První dojmy - Super a pořád, stále super. Vše perfektní. Zádná výtka.

Doplňky na motorce - Výfuk G&G

12.7.2010 Zatím dělám základní údržbu a zajíždím pneumatiky. Cesta na WSBK byla celkem příjemná, na seznámení s výkonem je dálnice indeální jel jsem navečer tak byl menší provoz, cestovní rychlost o trochu vyšší než povolená ;-D jelo se parádně, jsem trochu dlouhán, ale vůbec mi nevadí velikost motorky. Po cestě žádná únava. Cestou zpět jsem jel ECCEHOMO Štenberk, zatáčky Blejdovy nedělají žádné problémy, pověstné kam chceš tam to jede se i mě potvrdilo. Je to dobrá motorka, snad poslouží dobře

23.9.2010 Po ujetí cca 10tis kilometrů jsem nenašel problém, což jsem i očekával. Projeli jsme celou evropu a budeme spolu dál ;)

17.3.2011 Na začátek sezony jsem osadil novou řetězovou sadu. Zadní Michelinka je právě zajetá. Celá sezóna 2011 byla bez problémů a naprosto bez závad.

4.4.2012 Konečně jaro a další sezóna otevřená, vyměněny ložiska v krku řízení teď ještě nová přední pneu, sice ještě není úplně nanic, ale jistota je jistota ;) Takže vpřed novým letošním zážitkům :)

26.8.2016 Stále vše v pohodě, udělal jsem si repas vidlic a řízení. Osadil laďák a nový blatník.

RaduzR
RaduzR napsal 18.05.18 v 23:24 10b.

sipal
sipal napsal 20.02.18 v 22:59