Jawa 50/21 Pionýr (1976)

Vlastník Lukminek
Vloženo 5.7.2010
Aktualizováno 5.7.2010

nádherný světle modrý Pionýr,typ 21. Vše legal,s papírama,s technickou,dokonce v parádním stavu

mašinu jsem dostal prakticky jako vrak,bez papírů a v nepojízdném stavu. musím ještě podotknout,je to má první zkušenost s motorkami vůbec... tak jsem si ho vzal do parády s tehdy zkušenějším kámošem a začlo se s renovací. nakonec z toho vypadl tento krásný a spolehlivý stroj,jenž si nemůžu vynachválit. samozřejmě to není motorka na závodění nebo nějaké ostré stříhání zatáček,ale vyřádit se na něm dá přinejmenším slušně a ten pocit,když dojedete někam do vzdálenějších míst... fascinující... myslím,že kdo neměl na začátku tento stroj,není pravý motorkář...

dachl21
dachl21 napsal 15.07.10 v 10:36

Pěkný kousek, jistých 10b

Milan1963
Milan1963 napsal 06.07.10 v 09:46

Máš dobrý postřeh,co píšeš,je pravda.Před 30 lety jsem na pionýru začínal a dodnes mám hezké vzpomínky.Tak at' dobře jezdí,10 bodů přidávám.

Luky18
Luky18 napsal 05.07.10 v 20:42

Pěkný Fík .Pionýrů v takovémhle stavu se už moc na silnicích nevidí . Jen bych sundal ty samolepky,když už originál tak se vším všudy . Jinak dávám za plných 10 a at slouží s láskou a radostí

sidar
sidar napsal 05.07.10 v 20:39

peknej kousek, tak at Ti prinasi radost a naucis se na nem co nejvic a pak casem presedlas. Super 10b