Jawa 50/20 Pionýr (1969)

Vlastník Francois
Vloženo 1.7.2010
Aktualizováno 24.7.2010

Tak tohle je motocykl na kterém jsem se naučil jezdit a na kterém jsem strávil skoro celou pubertu.Hodně jsem se na něm naučil a taky mě ledacos naučil on,hlavně opravovat.První majitel byl můj děda,takže rodiný kousek,které nikdy z rodiny nevystoupí

Klasika mladého kluka,který chce jezdit na něčem víc než na kole.První to obere a očeše a jezdí s tím po loukách,polích,mezích a lesích a jak pomalu dostává rozum,začne ho opravovat a dávat opět do origo stavu.Přesně můj případ.Bylo to jediné na co jsem se vždycky těšil ze školy,až se zase půjdu projet.To že to nemělo výkon jsem moc neřešil.Byl jsem hlavně rád,že mám motorku.
Jinak každý pinckař ví,že není to jen o ježdění,ale taky o trápení v dílně a o dalších starostech ohledně provozu,jakože kde vzít benzín,kdy naši odjedou a tak
Postupem času kdy člověk tomuto stroji odrůstá,se k němu už nechová jak by asi měl a vadí mu snad úplně všechno,co před tím vůbec neřešil.Začne se dívat na silnější stroje a pionýra buďto odloží v žalostném stavu,nebo ho předá dále,mladšímu bráchovi.

jawamaniak2
jawamaniak2 napsal 24.07.10 v 22:52

též 10b ale dej bacha recenze o všech neplatí :D
já dříve dával fekála do síly, ale teď co mam silnější stroje tak už nedávám ani tak do síly ale do výdrže a místo ježdění na silnějších strojích okamžitě volím fekála :)
ono hold není umění někoho předject na silným stroji ale umění je mu uject na úplným střepu :D

klik
klik napsal 02.07.10 v 11:15