Honda PCX 125 (2010)

Vlastník Alpako
Vloženo 27.6.2010
Aktualizováno 26.4.2016

prodáno !!
Honda PCX 125 je opravdu krasavec i když je to skútr tak si jí snadno za jízdy spletete s velkou motorkou v ČR jich je zatím jen 70ks

První dojmy - prodáno !! Mám s touto Hondou najeto jen pár kilometrů, ale od začátku mě tento skútr opravdu nadchl.

PRODÁNO !!
Mám s touto Hondou najeto jen pár kilometrů, ale od začátku mě tento skútr opravdu nadchl. Jeho tvary, hmotnost, výkon, a funkce ho předurčují pro městský provoz a je to opravdu mazec jak to plechovkám nakládá na křižovatkách Jeho funkce "Idling Stop System" neboli "Stop N Go" je naprosto perfektní. Jednoduše přijedete na křižovatku, motor zhasne a po milimetrovém pohybu plynovou rukojetí se skútr !!! okamžitě !!! rozjede. Prostě super, spotřeba kolem 2 litrů na 100 km. Jinak 4takt, jednoválec, vodou chlazený, 125 cm3,max. rychlost kolem 110km/h.

skywalker.L
skywalker.L napsal 03.04.11 v 20:54

Designově povedený, za mě 10b

DENIS14
DENIS14 napsal 06.03.11 v 14:52

Pěkný mazlík. Mám ho v střibrné varici Seal. Zkušenosti jsou zatím super cca 4000 km. Bez nehody a bez závad. To Ti přeji také

GoodGod
GoodGod napsal 02.10.10 v 11:16

Moc krásny scooter!Brousím si na něho zuby!Snad příští sezónu až se ta novinka zaběhne.

Gutat
Gutat napsal 10.08.10 v 17:09

jo mam bílou abych byl vidět...

Gutat
Gutat napsal 10.08.10 v 17:09

at jsme přesní pod 2,5 se dostat nedá... a je jedno jestli to honíš nebo nehoníš jede furt za 2,5 až 2,6 ale jinak recenze moc pěkná... a až tě potkám s plechovkou tak určitě druhej nebudu