Suzuki GS 500E (1997)

Vlastník Kondy
Vloženo 19.6.2010
Aktualizováno 25.6.2011

Moje Sůza!Výborná na začátek a s laďáke od Ixil má super zvuk!!!

Suzuki Gs500e všem dost známá mašinka. Dost lidí na ní začínalo a zrovna tak i já.
Moje předešlé zkušenosti byli tak maximálně na minibike, ale motorku jem vždy chtěl a tak jsem do toho jednoho dne šel. V autoškole jsem jezdil na Hondě CB500 ale ta se mi nelíbyla vzhledově ale výkonově na začátek stačila a tak jsem pořídil moji Suzu, která je vzhledově alespoň pro mne mnohem dál!
Když jsem jí poprvé viděl tak pocity byli smížené, špinavá, zaprášená,nejspíš byla bouchlá protože měla jiné přední světlo,jiný blinkry a zrdcátka ale co se týče technického stavu vše vypadalo v pořádku.No a po nastartování jsem byl rozhodlej, motor naskočil hned a krásně pravidelně jel, a ten zvuk s ladákem Ixil mě chytil nejvíc a byla moje!
Mam ji druhou sezónu a stále jsem s ní spokojen, ikdyž občas by to chtělo trochu výkonu navíc, ale pořád se na ní učim a nato bych řekl, že je výborná.
Na druhou sezónu jsem koupil jiné blinkry,jiná řídítka v černé barvě a brzdové destičky na předek.
Jedinou závadu co jsem zatim měl je relátko blinkrů, které odešlo a to už dvakrát jinak vše šlape jak má a doufam že dlouho bude.

Moto prodáno, byla super a vzpomínky jen v dobrém.Nyní v garaži je už vysněná GSXR600SRAD.

Kondy
Kondy napsal 24.06.10 v 18:10

díky, pro mě GS, ale proto je takovej výběr aby si každej vybral svojí

Bohuz
Bohuz napsal 23.06.10 v 17:55