Honda CBR 954RR Fireblade (2002)

Vlastník Hans190
Vloženo 19.6.2010
Aktualizováno 5.3.2012

User Friendly skoro litr. Původně jsem plánoval supersportovní 6ku, ale čím dál víc mě odrazovala nutnost točit motor do nebes. A tak jsem osedlal 954RR - skoro litr s vahou 6ky.

Motorka se chová přesně podle mých představ - jde pěkně od středních otáček, a proto je daleko snazší s ní jet plynule proti 600, kterou je nutno točit. Podvozek funguje výborně - v rychlých zatáčkách není cítit kroutění rámu, neni nepohodlný´. Díky ostré geometrii se motorka perfektně a rychle překlápí. Postrádam jenom tlumič řízení - motorka má při ostré jízdě na okreskách nebo prudké akceleraci ne nerovném povrchu tendenci rozkmitání řídítek. Chce to koncentraci a nedržet řídítka křečovitě. Brzdy fungujou výborně, nástup je hodně ostrý. Posez neni nepohodlný, odpovídá zaměření motorky. Zápěstí ani záda mě nebolí. Motor mi vyhovuje, má dost síly ve středních otáčkách a subjektivně lineární průběh. Maximální výkon pro dosahování násobků povolených rychlostí bohatě stačí. Motor se při pomalé jízdě nebo cukání po městě hodně hřeje a dost topí do rámu. Motorka mi naprosto vyhovuje.

motejz-pb

Mario3
Mario3 napsal 22.07.10 v 17:32

Lexa999
Lexa999 napsal 27.06.10 v 20:35

Máš jí pěknou, závidim, je to jedna z mých vysněných