Honda GL1000 GoldWing (1979)

Vlastník Routy
Vloženo 13.6.2010
Aktualizováno 19.3.2011

Motorka byla zakoupena nedávno, je vybavena celou řadou doplňků, bohužel původní majitel ji nevěnoval dostatek péče a hodně věcí co se týče servisu zanedbal.

Nebudu vám tady cpát informace z brožury, to si může na internetu najít každý sám. Mám zatím jen pár pocitů co jsem nasbíral, neboť nebyla zatím šance najezdit správný počet kilometrů kvůli častým opravám.

\r
Pořídila se kvůli své jedinečnosti a konstrukčnímu provedení. Jízda jde hladce i přes vysokou hmotnost když se člověk přestane bát, brzdy se zdají málo účinné, při delší jízdě je posed pohodlný, zvuk díky boxeru je nádherný.

\r
17.6.2010 Vyřešil jsem otázku náhradních dílů, lze je nalézt na www.partsdepot.cz, po registraci je možné objednat nový díl. Nebo klasicky na www.ebay.com

19.3.2011 Dlouho jsem tady nebyl :), no co je nového? Došla z USA vodní pumpa, trvalo jí to měsíc a půl než dorazila k nám přes velkou louži. Jedná se o originál od hondy, stála krásných 5000,-Kč. Bohužel značně opotřebovaná membrána benzínové pumpy to vzdala, takže se musí objednat nová. Narážím na fakt, že samostatná membrána nelze zakoupit, honda dodává pouze celek ben. pumpy a ten stojí 3500-4000,-Kč. Jinak nějaké nové foto jsem vyvěsil.

p.epanica
p.epanica napsal 05.02.11 v 19:19

Jen tak dál...

Routy
Routy napsal 14.06.10 v 13:28

Děkuji, fotky přídám, momentálně je rozdělaná, něco nafotím z opravy ať z toho taky něco máte

maateess
maateess napsal 13.06.10 v 21:57

máš tam 10b., určitě se někdy musíme spolu projet

FIDO.
FIDO. napsal 13.06.10 v 21:27

GL super ale zatím není co hodnotit tak posečkám až budou fotky

Boža
Boža napsal 13.06.10 v 21:21

Já myslel, že je to nový model, když je pod plachtou a zatím je to veterán a zda je pěkný to se pozná, až přidáš fotky přeji skvělé svezení 10 bodů