Honda CBR 954RR Fireblade (2002)

Vlastník Johnyp19
Vloženo 29.5.2010
Aktualizováno 20.9.2010

V provozu naprosto dostačující,výborný podvozek a perfektní brzdy.

Tak jsem najel zhruba 10000km tak napíšu svoje postřehy : Asi tak půl roku po koupi jsem zjistil že mi levé strany vytéká olej. Nejdřív jsem si myslel že to bude těsnění altíku tak jsem ho přetěsnil ale nic se nezměnilo. Tak si řikám to je divný a zavezl jsem to mechanikovi. Ten zjistil že je prasklina zhruba přes vracecí kanálek až do půlky válce. Předchozí majitel to jenom zalepil tekutým kovem a bylo. Takže jsem začal řešit co s tím. Napadlo mě svařování ale vůbec nebylo jistý jestli se to povede. Nakonec se to opravdu povedlo a za 15 minut bylo hotovo týpek si za to řekl směšných 300kč takže oprava celkem v pohodě. Další věc co jsem zjistil až po koupi bylo že 2ka vydává takový pískavý zvuk. Chtěl jsem to řešit ale vyšlo by mě to asi na dost tak to nechám být. Jinak co se týče výkonu tak ho má tak akorát někdy až trošku moc ale nic co by se po 6tce cébru nedalo zvládnout. Do zatáček je to prostě paráda. Po delší jízdě zhruba 300km v kuse začínají malinko bolet ruce a zadek ale nic strašnýho. V noci je to paráda světlo je víc než dostačující. Spotřeba taky celkem ujde a když se to moc nehoní tak se dá ujet na plnou nádrž do rozsvícení kontrolky zhruba 230km. Gumy tam mám vpředu i vzadu Dunlop sportmax qalifier 2 a spokojenost na suchu. Horší je to ale na mokru což jsem pocítil zhruba před měsícem když jsem jel do pravotočivé zatáčky a najednou mi zadní kolo podklouzlo a já se válel. Naštěstí se mi nic nestalo a na motorce to schytal jen výfuk a plasty,zrcátko a páčka brzdy. Myslím že kdo jezdí více sportovněji a občas na pohodu pro toho je to výborná volba. Ještě bych doplnil že tlumič řízení je opravdu nutnost když se jezdí trošku ostřeji na našich silnicích.

.EFENDY.
.EFENDY. napsal 20.06.10 v 11:26