Honda CB 500 (1998)

Vlastník Wan
Vloženo 25.5.2010
Aktualizováno 29.8.2011

Honda je dovoz z Itálie společností Freedom CB s.r.o.

Honda byla od minulého majitele dost zanedbaná,asi ježděná i v zimě a od soli měla vyžrané mapky na ráfcích i př.teleskopech.Zadní teleskopy byly silně orezlé,zámek sedačky vylomený.Kola jsem nechal přez zimu vyleštit (Pechyjo),př.teleskopy jsem vyleštil sám a udělal výměnu gufer a prachovek + .olej.Zadní teleskopy jsem sehnal použité ale supr chrom.Zámek se mi podařilo opravit,dokoupil jsem zadní plotnu i kufr 52litrů,na Hondě byla pouze montážní sada.Koupil jiná řidítka,nechal udělat nerez přebal výfuku a jiný kryt řetězu a držák RZ,nové pneu Dunlop GT 501.
Honda byla koupena v říjnu 2009 a než jsem ji odstavil v prosinci 09. tak jsem najel cca 300km,letos jezdím od 31.3.a najeto cca 400km.Moc tomu nedám,převážně jezdím jen do práce.
Moje úpravy: Vyhřívané rukojeti,nástavce na blatníky (Ta instalace je otázkou okamžiku a dost to zamezí rozstříkávání vody při dešti),instalace hodinek a další blbinky které vylepšují používání moto.
Je to mé zatím "nejvýkonější" moto,jako kluk jsem měl Stadiona 11,22 pak Jawu 90 Cross a končil na Jawě 350-634/5.Po šíleně dlouhých asi 25 letech jsem se k jedné ose znovu vrátil Jawou Mosqito (vyloženě na dojíždění do práce) ale po 2.letech už zatoužil po něčem silnějším,proto CB 500.Zatím spokojenost,co potřebuji to mě holka poskytne ,43Kw-maximálka 193km je na dojíždění za prací a nějaký ten výlet až až.

Tak včera 30.7. prodána na Jesenicko.Doufám.že bude nový majitel spokojen a bude mu CB sloužit ku radosti.

šianzek
šianzek napsal 24.09.13 v 20:08

ahoj vím že už jí nemáš ale chci se zeptat čim si vyleštil tu přední vidlici díky =)

J.K
J.K napsal 13.02.11 v 21:13

Krásnej stroj a jak je vidět s láskou opečovávaný. Jasnejch 10b

BadRX
BadRX napsal 05.11.10 v 10:11

Zdar chlape. Chvalim Ti CeBecko a preju hodne prijemnych kilometru

Wan
Wan napsal 10.06.10 v 19:40

Děkuji všem přispěvatelům.Je to jistá satisfakce za manželčiny dotazy typu:Cos dnes dělal? Oloupal jsi ty brambory? Vykoupal jsi už konečně toho psa,víš jak smrdí! Taky bys mohl někdy umýt to nádobí. Pak jenom zablekotám: Miláčku promiň, já zapoměl já byl v garáži.

Jarky
Jarky napsal 07.06.10 v 18:54

fakt super CBčko hodně km bez nehod