Yamaha WR 450F (2007)

Vlastník Marjá
Vloženo 24.5.2010
Aktualizováno 31.1.2012

Lidi,tenhle modrej stroj nemá chybu,šlape jak švýcarský strojek.

Myslím,že tenhle stroj se nemá za co stydět. Asi je jedno pro kterýho japonce se rozhodnete, ale já bych jinou značku než Yamahu v garáži nestrpěl.

Postřehy: Na lesní řádění je super, přední vidle žehlí povrch fantasticky o zadním centrálu nemluvě. Motor je naladěn,aby v nízkých obrátkách bylo dost výkonu a průběh výkonu byl plynulý až do vysokých toček. Skvělá práce!

Bohužel hodně mě to táhne na mx tratě. A tam se od motorky očekává úplně jiná práce. S nastavením motoru nemám problém i na trati, jsem hobby jezdec, co špičkovej výkon stejně nevyužije, spíš mi ten průběh výkonu vyhovuje. Protože si motor hravě poradí se zatáčkou i s podtočeným motorem a to dávkování výkonu... Co mi vadí je váha a těžkopádnost motorky. Přední vidle jsou na hony vzdálený od předních vidlí na krosu (kros- dvoukomory a enduro- jednokomory). Hodně se potápí, ale určitě s úpravou půjdou použít na mx trati. Zadek funguje,jak má.
Váha u krosek hraje velikou roli a když odstrojím WRo (baterie,startér, přední maska...) tak mi zbude očesaný enduro, který se hodně podobá ostrýmu speciálu na mx. Ale tohle dělat nemá cenu,tak jsem jí prodal a mám v plánu koupit YZ-F.

RSWR
RSWR napsal 28.09.10 v 17:44

Nebylo by špatné tu motorku první otevřít a pak teprve dávat laďák...

Drake89
Drake89 napsal 26.05.10 v 09:38

Vykonu mas malo? Me na husce pripada, ze ho tam je 2x vic, nez bych potreboval, sla i na 4ku na zada Kazdopadne at slouzi