renocar_unor

Yamaha WR 450F (2008)

Vlastník ltm_cz
Vloženo 1.10.2009
Aktualizováno 30.9.2013

Mám depku! prodáno :( , ale jednou k tomu dojít muselo bééé

První dojmy - Yamaha jako každá jiná... Byl to mů sen a ten se splnil dokonce i s českou homologací tzn. dvoji světlo v masce blinkry atd. proste vše od oficialniho dealera jak má být

Jak se říká, úprav není nikdy dost, ALE ... nemá se to přehánět...

Můj upgrade

- Nástavce na řidítka +3cm zeta

- Bástry Cycra

- Po demontáži zadní zastěrky jsem zjistil, že orig. světlo nemá žádnou ochranu proti šutrům :) tak jsem zakoupil malé LED světélko od Fy. UFO

- Ta vysněná "homologační sada" je už v bedýnce :), a už vím že se mi ji nebude chtít vracet :) tak doufám, že jednou technická proběhne jak má ... i se sadou v krabici :)

Komentář

Co k tomu asi napsat víc: tuto sezonu jsem nakroutil mnoho Km mimo silnice dokonce bych řekl tak 80%
S motorkou jsem se opravdu dobře seznámil a opravdu mě padne do ruky, nikdy mě nazklamala a nenechala mě nikde viset.

Možná jen stručně:

- Kvalitní bezúdržbový motor / olej měním pravidelně po 500km
- Slušný výkon / ten se ale v lese trochu smazává za to pěkně tahá za ruce :)
- Dostatečný podvozek

- Startér - opravdu blbě mi startuje a vydává podivné zvuky :), při startováni se mi motorka občas celá resetuje (může to být asi slabou baterií)
- Spotřeba - myslím že je dost velká na tu 7,5l nádrž :) ale záleží asi i na tom jak často ležíte a vylejváte karbec :)

Celkově bych to asi shrnul do jednoho MÁM JI RÁD!

Vojta_WR-f
Vojta_WR-f napsal 09.05.12 v 19:34

Do nádrže se vejde 9 litrů S tim starterem mě to obcas dělalo taky, ale bylo to slabou baterii, s novou to motá jak blázen

KTM-EXC-2TPower
KTM-EXC-2TPower napsal 16.07.11 v 09:45

Kdybych časem přemíšlel o přestupu na 4T, WR 450 by byla jedním z hlavních kandidátů i když k mé váze by to nakonec možná vyhrál Husaberg FE 570

Vojta_WR-f
Vojta_WR-f napsal 07.02.11 v 22:18

Parádní mašinka

0x1d2
0x1d2 napsal 24.01.11 v 14:42

Libovka...

MóňaKTM
MóňaKTM napsal 23.11.09 v 08:53

Cago,pekna ajmaha motocross mi chybi jak krava,ale cestovat vyjde levnejc a vic z toho mam