Yamaha XT 600 (2002)

Vlastník prezi
Vloženo 15.5.2005
Aktualizováno 8.3.2009

držák, klasik, legenda ...nejraději bych si ji nechal "nafurt", ale dvě motorky by byly na moji ženu moc

...na podzim 2004 jsem si udělal radost a dovezl domů na Valašsko „černou kočičku“...za sezónu 2005 najeto něco přes 9000km ...v roce 2006 jsem toho stihnul ještě o cosi více ...i když většinou jen „okolo komína“ ...jezdím po troškách (50-150km na vyjížďku), ale celkem často ... nejraději mám Beskydy, Jeseníky, Orlické hory ...hlavně ať to má hodně zatáček a kopců ...sem tam pro zpestření polňačka a lehký brod ...jezdit rovně je nuda ...v říjnu 06 parádní výjezd na Slovensko - Orava, Liptov ...v roce 2007 jen cca 6000km (budoval jsem bydlení) , ale v červenci jsem stihl Rumunsko - Východní Karpaty a to byla parrráda! ...v roce 2008 jsme úspěšně zahájili, ale už moc spolu nenajezdili ...

Další info: ...tak jsem si myslel, že pokud bych měl měnit, tak zase jedině za enduro ...tentokrát něco na větší štreky, ale lehký offík aby se na tom dal také zvládnout ...třeba BMW dělá slušný motorky, jsem si říkal

... 7.3.2009 ...XT-čko má nového majitele ...bylo to těžké loučení, ale život jde dál

herbelife
herbelife napsal 06.03.12 v 19:51

super stroj a hlavně nesmrtelnej

Barney
Barney napsal 06.10.09 v 20:11

Nejhezčí XT600

Víťan
Víťan napsal 17.03.08 v 20:44

Moc pěkná motka, která má super výdrž.
Ať ti slouží a jezdí v pohodě.

napsal 14.06.07 v 16:40

Bydlím v Krhové.Napiš kde bydlíš Ty.Rád bych se stavil.Přistěhoval jsen se ze západních čech a všichni kámoši zůstali tam.Tak se ozvi.

jerry1974
jerry1974 napsal 12.04.07 v 09:18

Tvoje mašina je taky super Jen bych na ni měl krátké nožičky Přeju super sezónu