Suzuki SV 650S (1999)

Vlastník nofik
Vloženo 14.5.2010
Aktualizováno 8.8.2011

suzuki sv 650...přestupoval jsem ze 125 a byl to celkem velký skok, ale nic těžkého to zas nebylo:D..první sezonu jsem zvládl bez potíží, ale tuhle sezonu už jsem nezačal nejlíp..vyboural jsem se ve 110 a po pár metrech jsem to napral do auta..

pokračování hořejšku: moto jsem opravil přestříkal a lítam dále..ulomený držák stupačky, proražena nádrž, sedřené plasty, ulomené zrcátko...zrcátko i držák stupačky jsem nechal svařit, ale oboje se mi ulomilo..tak jsem to po dlouhém hledání na iternetu objednal a je vše ok)...jinak mě sv nikdy nikde nenechalo je to spolehlivá motorka, ztrácí kolem 210 jinak to tam je celkem rychle, horší je to z tlumičema jsou měkké takže to ve vyšší rychlosti v zatáčce vlní..ale z moto jsem spokojen))

Nejlepší dovolená se super bandou v zatáčkách v okolí šumperka :)

FrcoCZ
FrcoCZ napsal 07.02.13 v 10:52 10b.

ab-fab

nofik
nofik napsal 03.08.11 v 22:41

jj jak tak koukam tak jsme se videli minulej rok turoval si ji tam chudinku a byl si upee namrdanej:D

AfroRR
AfroRR napsal 02.08.11 v 15:28

Já jsem přímo z Kladna..tak pak určitě zajdem na panáka když se potkáme

nofik
nofik napsal 01.08.11 v 23:46

jasne ze jedu mame i obednanou chatku)) tak doufam ze se potkame)nas tam jede z loun neco kolem 12)..odkud jsi ty?....a z padu uz jsem se otrepal a uz je to v pohode)

AfroRR
AfroRR napsal 01.08.11 v 18:06

Dík, taky ji pěkně vodíš Z pádu si nic nedělej, kdo nepadá prej nezrychluje Jinak koukám, že jezdíš na Rack-Reyd, to se možná potkáme jestli letos jedeš. Tak ať slouží jak má a hlavně už bez nehod.