Honda CB 600F Hornet (2000)

Vlastník minakuvek
Vloženo 12.5.2010
Aktualizováno 13.5.2011

Hornet je skvělá, krásná, spolehlivá, rychlá motorka

Horneta jsem chtěl už už od malička, vždycky se mi líbil...nakonec jsem našetřil nějaký peníze a začal jsem se rozhlížet, kterej by mi padl do oka.
Jsem vybíravej, chtěl jsem hezkýho, bez škrábanců, zachovalýho a hlavně v origo stavu, ne žádný kraviny plastový navíc, tisíc samolepek barevný šroubky (kdo to má tak promine:) ), hlavně kvůli tomu, že se líp pozná jestli mašina ležela či ne, když má jiný řidítka, budíky, atd atd..tak je podezřelý... Po dlouhým hledání jsem našel jednoho, kterej se vezl z Itálie, hned jak přijel, jel jsem na něj mrknout, spatřil jsem ho a bylo jasno! Je můj!

Všechno jak má bejt, origo stav, motorka vážně jako nová, nový gumy, brzdový desky, řetěz ok, najeto prd.
Teď už je to dva roky co ho mám a jsem strašně spokojenej, předtim sem jezdil klasicky pionýr, chooper 125 atd, pak bráchovy 2 hornety...

Myslim si, že se tahle mašina vážně povedla, perfektní chod a zátah motoru, brzdy taky supr gut. Jel jsem i jako spolujezdec a taky dobrý, samozřejmě to není na dálky ale batůžek si nemůže stěžovat.
Letos se chystám do chorvatska na výlet, tak snad mě nebude bolet moc prdel:)
Horneta si určitě nechám!

Tarzy
Tarzy napsal 06.03.11 v 15:15

Opravdu pěknej za 10

SlovicCL
SlovicCL napsal 30.05.10 v 10:18

Krasavec to je ... :) ty blinkry mu slušej ;)

minakuvek
minakuvek napsal 14.05.10 v 16:45

Díky za rady a určitě souhlasim, každej by si jí měl nějako podepsat. Po sezoně určitě budu leštit svody a límce na kolech!

pribor
pribor napsal 13.05.10 v 22:25

Pěknej, pěknej ale bez tunění a doplňků to není vono člověk si Ji ňáko podepsat musí

Speedy_James
Speedy_James napsal 13.05.10 v 20:52

Hezkej originálek , jestli mohu doporučit jednu malou úpravu, tak to je rozleštit svody, pak to vypadá famózně 10