Cagiva Canyon 500 (2000)

Vlastník roko31
Vloženo 25.4.2010
Aktualizováno 29.7.2013

Cagiva Canyon 500 - najeto 30000km, na první pohled krásná při bližím ohledání spoustu datailů které se dají vylepšit

První dojmy - První starování ve mně budilo nedůvěru, přece jen jsem nebyl zvyklý na nastavení sytiče. Pokud se dostatečně neohřeje, tak při zařazení málem uteče pod zadkem, takže nastartovat, pausa na cigáro a pak teprve vyjet. Skvěle se ovládá a i na město se stala ideálním dopravním prostředkem.

Tachometr ukazuje něco málo přes 30000 km a je na ní vidět, že má již hodně za sebou. Kupoval jsem ji proto, že jsem již dlouho nejezdil, ale znovu bych se občas svezl, čemuž vyhovuje. Na první pohled vypadá super, ale při bližším ohledání najdete spoustu zásahů mých předchůdců : snad všechny kapotáže lepené, obroušené závaží na řidítkách, obroušená páčka, omlácený kryt startéru ...

Pavlusha
Pavlusha napsal 01.07.10 v 23:21

Ta hlavní fotka je dobrá,ale ty ostatní jsou nějaké miniaturky.Jinak to vypadá dobře.Ty bílý polepy jsou hezčí,než origo černý.Má to dost najeto a podle toho jak píšeš o startéru,jsou měněné hlíky.To známe všeci - kladívková metoda.Kolama dolů a bez poruch