Yamaha YZF-R1 (1998)

Vlastník KamiR1
Vloženo 20.4.2005
Aktualizováno 14.3.2009

Mazel, mam ji uz dlooouho karbon ladacek Viper, jine svody (EXUP zachovan). Dynojet, iridiove svicky, K&N. Karburace Yoshimura, spojka Vesrah, kratky plyn, magneziova kola Marvic, uzky retez, tlumic rizeni, jine pruziny, spokojenost..

Zkusenosti:

No zacal jsem jako vetsina u bebety, simsona atd pres CBR9, ThunderAce atd.. az jsem skoncil u tehle krasavice... Ta uz na prodej nebude Ale tak rad bych ji koupil sestricku rocnik 2009

Zazitky s R1?

Spousta je narocna na servis a po par upravach na spojku. Spotreba dobra, novejsi moto maji zejmena lepsi podvozek, motor je pro me vybusnejsi a lepsi nez novejsi modely... Vec nazoru.

mysak_
mysak_ napsal 16.03.09 v 17:56

je to nádhera co dodat.

repsolh600
repsolh600 napsal 14.03.09 v 21:11

Moc hezká hodně km bez nehody

TVGSXR
TVGSXR napsal 13.12.08 v 14:01

Krásnej stroj..Taky budu mít brzy nejspíš R1 Moc se na ni těším..!! Je to můj sen..!! Ať se daří

Kamikadze-Ace
Kamikadze-Ace napsal 28.04.08 v 13:14

technasia
technasia napsal 24.03.08 v 19:22

zdar kamikaze.tuhle r1 jsem vlastnil před tebou a byla to moje nejlepší motorka jakou jsem kdy měl.opravdu lítala přes 300.vzpomínám jak po dálnici z lišova na č budějovice ukázal tacho 312 no je trochu z kopce ale i tak to je hroznej nátěr.a to byl motor v sérii jen koncovka viper krátkej plyn a racingová řetěz sada dc.(poměr převodu si už nepamatuju).dynojet sadu a káenko jsem tam dával až potom.mimochodem do té doby si motorka nevzala ani kapku oleje a to měla nalítáno okolo 25000km.žrát začala až po úpravě.ty vyvoněný magnéziový kola,tlumič řízení,krátkej plyn,výfuk viper,pancéřový hadice a racingovou brzdovou pumpu lucas(začala propouštět kapalinu i po výměně gumiček tak jsem jí zahodil a dal sérii)tam dával kluk co jí měl přede mnou.upravu si nechával u jistého pana katze z phy.jinak byla koupená nová v čr a nechával si jí zajíždět na brzdě(možná proto taky ty super výkony).jo ty karbce yoshimura co jsi tam dával jsou fakt masakr.ted mám 2005ku a je to taky mazel.tak se měj a někdy se zastav radek