Honda NX 650 Dominator (1996)

Vlastník Teflonka
Vloženo 20.4.2010
Aktualizováno 8.7.2010

Úplně první, vymazlená, upravená abych dosáhla na zem. Myslím si, že na začátek super, ale nemám s čím srovnávat.

Jek ji popsat? Pro mně akorát do ruky. Když jsem se rozhodla udělat řidičák, tak jsem chtěla nějakého choppra, ale po peripetiích v autoškole bylo rozhodnutí jiné, nauč se na něčem, čemu nebude vadit, když to párkrát spadne, vyvrátí se, a pod. a hlavně co bude stát nula nula nic, takže předělávka bývalé motorky mého drahého. Z důvodů, že mám za sebou jen pár set kilometrů na své první motorce, úplně poprvé v životě sama, těžko popisovat stav a jízdní vlastnosti.
Původně Dominátor, teď moje Sněžka. Abych dosáhla na zem, vyměněný zadní tlumič za menší, zklepané přední tlumiče o pár cm níže, vyměněný přední blatní, to kvůli líbivosti, nový lak, přidaný štít, vyhřívání řídítek, přední kolo vyměněné za menší a kufr doladěný do barvy. Desing by W.E.I.S.S. , tedy práce jednoho skvělého kamaráda a samozřejmě mého drahého.
A dle něj, jízdní vlastnosti super, dobře ovladatelná, skvěle brzdí, rychlost akorát. Podle mně to samé. Moc pěkně se mi na ni jezdí, jen jednička je trochu ostrá, ale učím se rychle.
8/7/2010 Tak jsem ji onehda trochu ojela a ne jen motku ale schytala to i noha. Ale není to v žádném případě chyba stroje. Chyba byla někde mezi sedadlem a řídítkama. Teda ve mně.
Nicméně mám za sebou cca 2500 km a jsem s ní max spokojená. Fakt udělá i to co nechci.

GeorgeLD
GeorgeLD napsal 09.02.14 v 20:54 10b.

Moc pěkná, zprvu se mi Domin nelíbíl ale ted vidím, že je třeba dát jen pryč ten strašný nápis a přidat nový lak a je to krásná motorka

Mekin
Mekin napsal 13.04.13 v 20:56 10b.

fakt moc pěkně naladěná

ilhoro
ilhoro napsal 17.02.13 v 10:15 10b.

suk.p
suk.p napsal 10.11.12 v 22:17

hezkej kousek

LiborCBR
LiborCBR napsal 08.05.12 v 21:16

Po přečtení Tvého deníku mě ty Alpy taky lákají. Přeji Ti hodně pohodových kilometrů a dávám 10.