Kawasaki ER 5 (2005)

Vlastník Rendule
Vloženo 19.4.2010
Aktualizováno 14.3.2011

Nej kámoška, spolehlivá, pohodlná na cestování, super na vyježdění.

Koupila jsem si ji po dlouhé pauze a několika letech na chopperech. Chtěla jsem něco pohodlného na cestování a hlavně z čeho bych dostala v pohodě na zem. Což er5 splnila.
Výkon 37 kW, dovoz z IT, se serviskou a přede mnou ji měla dáma ročník 1954. Takže neutahaná a v super stavu.
Mám na ni 7000 km a v pohodě. Spotřeba cca 4 lt, i když jí někdy beru pěkně u huby. Podle toho taky vypadají nerez svody (jsou žlutomodré :)). Doplňkově byl totiž nerez výfuk a givi plexi a držák.
Na vyježdění a vrácení se do kondice super, jen ten rám se ve 170 km/h už fakt kroutí. No nic naplat, budu se muset kouknout po něčem silnějším. Leč prašule nejsou a tak jsem ráda, že ji mám a mám na čem jezdit. 100% spolehlivá.

2010
V nové sezoně bylo potřeba připravit moto na sezonu a díky našemu dvornímu mechanikovi dostala erka komplet servis a seřízení.
Poprvé jsem vyjela už 27.3. a byla fakt kosa. V 8 stupních jsem si na motorce připadala jako golemek, jak jsem byla nabalená. Ale po té dlouhé zimě se nedalo už odolat.
Ke konci května najeto přes 1600 km a jelikož mazlik jezdí bez problémů dostal za odměnu reflexní proužky na bačkůrky :).
Srpen 2010 - s radostí mohu potvrdit, že máme spolu najeto přes 10 tis. km a bez sebemenšího problému :)

BadRX
BadRX napsal 01.03.11 v 08:23

Cerna Kawa.. vrnvrn ...tak hodne radosti

COMPANY
COMPANY napsal 27.01.11 v 16:50

Pěkná KAWA ZA 10

kawahamouz
kawahamouz napsal 19.01.11 v 18:43

16.1.2011 Jsem vyjel já.Takže jak píšeš,muselas asi taky.Přeci musíš bejt lepší než vloni.Jinak Kawinka super,no a ty taky.

BAX
BAX napsal 09.01.11 v 13:35

Moc vám to sluší Nádhera Hodně pohodičky a užívej si to Měj se Bax

LiborCBR
LiborCBR napsal 18.09.10 v 20:38

Přeji Ti ještě mnoho pohodových kilometrů a silnější stroj. Dávám 10.