Kawasaki Ninja 250R (2009)

Vlastník Sharker
Vloženo 15.4.2010
Aktualizováno 6.5.2010

Je to moje první motorka. Je černá takže nádherná, je lehká proto mi skvěle vyhovuje. Když jsem jí poprvé natočila, ozvalo se "bubububu...". Od té chvíle jí říkáme Bubák.

Dlouho jsem vybírala, váhala, zkoušela. Nevěděla jestli starší, nebo novou.
Líbilo se mi několik motorek, většinou ale starší ročníky. Některé byly moc vysoké, další příliš těžké. Před zahájením letošním sezóny byly ceny motorek na dlouhodobém minimu. Proto jsem se pro začátek rozhodla vybírat raději mezi novými a lehkými 250kami. V úvahu připadaly Honda VTR 250, Yamaha YBR 250 a Kawasaki Ninja 250R.
Ninja bezkonkurenčně, jak na posez, váhu, tak i vzhledově jednoznačně vítězí.
Takže jsme ho objednali...( neměli černou, ale do týdne byla tu )...zaplatili, převzali, vyzkoušeli a čekáme na značky a taky na počasí.
Teda už by mohlo být hezky.
V sobotu, tedy 17.4 2010 si ho jedem do Vrbovky vyzvednout a vyrazíme na první jízdu...

Dnes je 26.4 2010 máme s Bubákem najeto cca 500 km. Nutno dodat, že bez sebemenších problémů a závad. Snad mu to vydrží i do budoucna
Posouváme se krajinou závratnou rychlostí 60 km/h a já si tak tiše říkám...už aby byl zajetý. Prvních 800 km se totiž zajíždí do 4000/min a to je přesně 60km/h. V praxi to znamená bleskurychlé řazení 1, 2, 3 - 6sát. Uf všichni kolem jsou na vyjížďkách jistě nadšení
I taťka...viď, taťko Ale neboj, až bude 800 tak nás čeká dalších 800 při 6000/min. No a to je cca 80 km/hod Takže vydrž...už se řítím

Dnes, tedy 1.5 2010 jsem po nekonečném zajíždění při 4000/min, konečně dosáhla na tak dlouho očekávaných 800 km !!!
Takže zrychlujem na 6000/min. To bohužel provázela poměrně slušná sprška, takže to s tím zrychlením nebylo tak horké.
Vyrazili jsme v pátek směrem na Slapy, Dobříš, Obořiště a po té na Jelence. Návštěva rodinky, večerní oheň a honem spát, sobota bude náročná. Kousek po poledni stejnou cestou zpět, Prahu, Poděbrady, Hradec Králové a Městec Králové. Tady proběhla návštěva a kuk na přírustek do kamarádovi početné rodinky.
Dali jsme klobásu, kafe a vyrazili směrem k domovu. Cestou zpět byla konečně pokořila hranici 800km "sláva" už se konečně nebudu na té silnici tolik plést, jen trošičku, vzala jsem za plyn, Bubák zakvílel a dorazil na hranici 6000/min :-)
No ale to už jsme byli skoro doma.
Nyní budeme jezdit do 6000/min do ujetí 1600 km.
Blíží se první výměna oleje...
Už se řítím rychleji :-).

Zx-10RCarlos
Zx-10RCarlos napsal 24.02.12 v 09:36

Pěkná zelená žabka. Dávám ti na ní 10 bodu. Přeji spoustu km v letošní sezoně bez závad a nehod.

godspell
godspell napsal 29.10.11 v 20:46

Zdravíme kolegu bubáka (já své motokolo zovu Máňa...) .

Taktéž jsem poctivě zajížděl a protože jsem měl čerstvý papíry, bylo to jen a jen dobře.

shamaniak
shamaniak napsal 13.04.11 v 15:16

Krasna masina

CharlitoCZ
CharlitoCZ napsal 04.09.10 v 22:07

Teda na vlastní oči ještě lepší než na fotkách, a jak upaluje (ale to možná bude tim bláznem za řídítkama) !

BadRX
BadRX napsal 13.05.10 v 13:11

dobra volba! navic ja tvrdim ze cerna kawa je nej
(cerna Hayate litala jak z praku )