Yamaha XV 535 Virago (1994)

Vlastník Tezetka
Vloženo 13.4.2010
Aktualizováno 19.8.2012

Na začátku dubna 2010 jsem si koupil Yamahu Virago 535. Nyní po dvou letech jsem ho vyměnil za Suzuki Intruder 800.

Yamaha XV 535 Virago je klasický chopper se vzduchem chlazeným čtyřdobým dvouválcem o objemu 535cm3. Tento motor krmí dva karburátory značky Mikuni, které si berou benzín z hned dvou nádrží! Motor se startuje elektrickým starterem. Jako sekundární převod zde slouží kardan. Stroj brzdí vzadu buben a vpředu překvapivě dobře fungující jednokotoučová brzda. Váha stroje nepřesahující 200kg umožňuje motorkáři vynikající ovladatelnost a možnost celkem snadno se stojem manipulovat i například při parkování či otáčení.

První pocity: Virago jezdí výborně, dostatečný výkon, skvěle se naklápí do zatáček a je celkem lehké a obratné. Mám upravené výfuky s hlubokým zvukem. Černá metalíza a chromové doplňky je výborná kombinace.

Poslední úpravy - hodinky na říditkách, nová chromová zrcátka (tvar: ruka kostilvce) a chromová krytka na brzdové kapalině - Viz. Deník.

Pravidelně podnikáme vyjížďky a účastníme se nejrůznějších srazů většinou společně s Nemo.66

skopous
skopous napsal 24.03.14 v 17:17

Krásný stroj, to je má vysněná motorka po které toužím a snad brzy se jí dočkám

rohas
rohas napsal 02.02.14 v 20:11 10b.

Krásné dračice za jasných 10b. Přeji mnoho pohody v sedle .

tonda55x
tonda55x napsal 20.06.12 v 05:49

Krásný stroj hodně pohody na cestách jasných 10

sponny
sponny napsal 19.06.12 v 16:35

Moc pěkná klasika . Užívej naplno . Měl jsem jí taky a spokojenost.

Rebel.no.1
Rebel.no.1 napsal 17.05.12 v 21:54