Yamaha SZR 660 (1997)

Vlastník Poly_
Vloženo 5.4.2010
Aktualizováno 6.4.2010

Krásný lehoučký jednoválec, elegantní vzhled...

Koupena od kamaráda, můj první větší motocykl. Bohužel enormní spotřeba oleje. Motor jsem měl dvakrát dole, udělali se ventily, píst, výbrus... investice jen na dílech okolo 10 tisic :/ nic nepomohlo. Potvora.

\r
Šla zpátky k původnímu majiteli který se zachoval jako správnej chlap a vrátil peníze. Díky mu za to!

\r
Jinak zkušenosti: je menší takže to není pro lidi který by se na to špatně skládali. Skvělé brzdy, ovladatelnost v zatáčkách nádherná. Sportovní posez, po delší jízdě člověka bolí ruce, záda, nohy. Jednoválec vibruje, ale zátah má až překvapivý. Zvuk byl prostě buchar... kdo zná, ten ví...

\r
Nevýhodou je objemný výfuk uložený tak, že v zatáčkách se při větších náklonech muselo dávat pozor aby se neškrtlo.

\r
Jinak ovladatelnost opravdu nádherná - žádné záludné chování, motorka nádherně lehoučká a čitelná.

\r
Měl jsem jí krátce ale naučila mě. Času kterej jsem jí dal při pokusech o opravu motoru nelituju, byla to skvělá zkušenost a náhled do mechaniky takovýho motoru - prostě paráda.

\r
Dle máho názoru skvělá motorka pro holku, začátečnici - ani výkonem nezklame, v pohodě zvládne neagresivní výlety s moderníma šestkama, pokud se trochu krotí ten kdo jede první a nesnaží se to hnát přes 140.