Yamaha SZR 660 (1998)

Aktualizováno 10.12.2011

Supersportovní jednoválec o objemu 660ccm takové info myslím stačí
prodáno

2010:
No co napsat.. najeli jsme spolu zatím cca 5tis. km a jsem naprosto spokojená...jinak do zataček jde skvěle,jak říkám-je užasně ovladatelná a lehoučka s nízkým sedlem,takže super pro holky nebo mrňouse.. No taky jsem ji odpružila takže je ted měkoučka a když vjedu do díry už nevylítnu 10cm vysoko nechala jsem udělat padáky na míru od Rutana a jsou super!!! No jinak oranžová metalíza je moc nyny

2011:
No tak druhá sezona... dohromady už máme 12tis.km jsem s ní moc spokojená,zvykly jsme si na sebe a už ji mám v ruce jako málo co je to úžasně zábavná motorka, jede odspodu a na křižovatce to natřu každýmu kdybych nebyla zvědavá i na jiný motorky, tak bych si ji nechala navždycky nechala jsem udělat velký servis-nový ložiska,olej ve vidlích,brzdový desky i brzdovka a já nevim co ještě si to ani všechno nepamatuju taky nový mini blinkry- ty jí moc moc slušej no je připravená na novou sezonu a ted spinká a čeká na novýho majitele

Tak dnes si pro oranžádu přijel nový majitel..doufám že mu bude sloužit stejně dobře jako mě a on bude stejně hodný na ní.. srdíčko trochu zaplakalo i když jsem u prodeje být nemohla,ale jsem ráda,že bude v dobrých rukou.Každopádně budu na ni vzpomínat s láskou

Zx-10RCarlos
Zx-10RCarlos napsal 10.08.12 v 12:40

Jestli je vymena oleje konickem, rad bych se prihlasil na vymenu. Ja jsem vzdy jako prace spinavej

Gustikcbr
Gustikcbr napsal 26.03.12 v 21:28

miluji pohled,kdyz se holka hrabe v motorce...

mildaharley
mildaharley napsal 21.10.11 v 10:19

Krásná motorka , krásnej cop
Dávám 10b

Libabiba
Libabiba napsal 28.09.11 v 11:41

Pěkná zajímavá motorka moc vám to spolu sluší už jsem tě naa ní párkrát tady viděl. Mnoho štastných km v jejím sedle

Paťa.
Paťa. napsal 03.09.11 v 20:49