Honda VTR 1000F Firestorm (1998)

Vlastník Wencl
Vloženo 31.3.2010
Aktualizováno 2.11.2010

Komentáře a hodnocení profilu
Nalezeno 14 záznamů

DeadSmoke
DeadSmoke napsal 09.12.11 v 23:38

cau cau. tak davam 10 bodu. a tve VTR vlastnim asik ja. ale uz bohuzel po predchozim majiteli nevypada tak pekne jak vypadalo. snazim se ho dat ted pres zimu dopohody a aby to byla zase krasavice ale uz to nebude mit tak peknou barvu nechavam na tom delat airbrush. ted jsem tam koupil a predelal celej zadek na original R6R. vyfuky poupravil a zvedl na horu a ted se chystam serizovat motor a trosku si pohrat s elektrikou a tim tacho co tam je protoze je to cele takove nejake zmrdane. pulka kablu vyhorelych atd... jinak uz jsem sehnal masku a jeste nejake ty upravicky tam budou. jen premyslim jestli mam eloxovat kola a nebo je komplet vylestit, hmm?

PřemaR6
PřemaR6 napsal 15.12.10 v 19:10

Nazdar draku,pěkný skok z Maraudera . Super stavba ,ty laufy musí byt slyšet až u nás za kopcem

honziskoo
honziskoo napsal 29.04.10 v 22:04

no tak se pochlub, jak z toho vytáhnout pár kobyl navíc?
prej je v origo svodech přepážka, ale to jsem jen slyšel...

Wencl napsal 12.04.10 v 09:22

a taky je zajímavé, že se v jeden den zaregistrují dva nový a skoro anonymní uživatelé jenom proto, aby mě zdrbli...to mě napadá jenom to, že je to jeden a ten samý člověk, co si léčí mindráky z toho, že mám lepší motorku, než on A nebo, že by mu ju Jura nechtěl prodat, páč je to trotl a ví, jak by jeho lásenka dopadla...a proto ji radši prodal mně, páč věděl, že u mě bude jako v bavlnce a dostane se jí kompletní péče, teda až na ty podhuštěné gumy, no, ale aj to už sem o víkendu napravil...

Wencl napsal 07.04.10 v 14:38

čekal bych nějakou reakci, nebo vám došli vaše stupidní argumenty???

Wencl napsal 05.04.10 v 20:50

pokud si dobře čtu, co jsem tu napsal, tak nemluvím o ničem jiném, než že jsem dělal airbrush, dal novou masku, upravil podsedlák a překopal elektriku a taky udělal pár dalších drobností. To, že těch 140koníků je Jirkova práce, stejně jako 90% všeho na té motorce nepopírám, uznávám a fááákt nevím zcela přesně, jak ten výkon z toho dostal, takže sám smekám.
to lady88: díkec, že jsi mi připomněla ty gumy, zapomněl jsem zkontrolovat tlak. A o žádné degradaci nevím, tím, že jsem to přelakoval, dodělal pár věcí, na které už Jirka neměl čas a vyměnil přední světlo za masku, nemyslím, že bych u té motory udělal zcela jinou.
to petrrrR6: byla černá matná, to jo, byla super-proč byla? To jako že už není? No, nevím...a nezdá se mi, že bych se něčím extra chlubil, nikdy jsem neměl ve zvyku se chlubit cizím peřím. A Chunlana si s odpuštěním narvemeš do špic, to radši vytáhnu ze stodoly fechtla. A kdybych tak prahnul po vědění, kterak dostat z motoru 140koní, tak se Jirky zeptám, něco málo o tom vím, ale nebudu se tu chlubit cizím peřím...

lady88
lady88 napsal 04.04.10 v 21:39

Doslechla jsem se, že si tady někdo buduje image drsňáka s motorkou, na které nenafoukal ani pneumatiky. Jirku znám a vím, jak se na ní nadřel a to, že ty tady bliješ sračky o úpravách mě nenechá klidnou. Zaregistrovala jsem se tady jen proto, abych tu napsala, že to, s čím ty se tady chlubíš není tvoje práce. Jsi obyčejný LOSER, který tuhle motorku degradoval na rádoby streeta. Je to humus a ty se hoď do bahna. Ty nikdy nic nevymyslíš. A tady je tvoje místo. Na posraném fóru motorkari.cz. Sem patříš. Užij si své tři řádky slávy.

petrrrR6
petrrrR6 napsal 04.04.10 v 09:17

Ty šašku, já náhodou znám toho kluka, co to stavěl. Byla to černá matná motorka a byla super. Všechno na té motorce dělal ON, ne ty. Tak se tady nechlub cizím peřím, jaks upravil toto a tamto. Ten kdo tu motorku zná, ví čí to je práce, takže si ty trapné komentáře o překopané elektrice a jiných pičovinách nech od cesty.Kup si Chunlana a nedělej tady machra s něčím o čem ani nic nevíš. to že má motor 140 koní víš, ale jak se tam dostali to nenapíšeš (n) (n) (n) (n) (n) (n)

Pool.Deviant
Pool.Deviant napsal 02.04.10 v 14:13

hodně dobrej luxus,pěkná stavbička,a ty koně pak se rozepiš cos dělal na motoru,dík

BorisVTR
BorisVTR napsal 02.04.10 v 11:03

No moc pene porobene VTR.Preju hodne stastnych km a davam 10bodu

SLUT
SLUT napsal 01.04.10 v 15:35

nice work podsedlovka parádní, jen jsi mohl trochu šetřit, myslím, že kraší slušela víc.Ale jinák z ohyzdy pardní moto.Jen bacha na tu nudli, ať se někde nevykutálíš..

Wencl napsal 01.04.10 v 12:46

ten airbrush je samodomo, sice to není jako od profíka, ale bylo to za pár šupů A jinak dík

RoadRunner
RoadRunner napsal 01.04.10 v 12:15

hodně dobrý

bandit12
bandit12 napsal 01.04.10 v 11:59

paráda !Ten airbrush musel bejt dražší než karbon