KTM LC4 Adventure (2001)

Vlastník yettiyetti
Vloženo 31.3.2010
Aktualizováno 2.3.2011

Konečně jsem se dočkal, už je doma moje modrá rakouská milenka

Tak po 250km po asfaltu asi toto. Na cestování to moc není, oproti ténérce chybí dole výkon bude potřeba přikoupit laďáček, do zatáček který jdou rychle za sebou ji člověk musí přemlouvat silou a co mě trochu vadí že se cuká při přidání a ubrání plynu, ale je to vše o zviku, oproti ténérce skvěle brzdí to se nedá ani srovnávat co se týka tolik zmyňovaných vybrací, kterých jsem se obával tak ty sou uplně v pohodě do řidítek sem nic necítil na stupačkách jich bylo trochu víc není to ale nic rušivýho nebo unavujícího, dokoupím jěště gumový vložky do stupaček a bude to uplně v klidu, sedlo oproti ténéře docela pohodlný zadek bolí ale jenom když na to člověk myslí.
Celkově jsem spokojenej už se těším do terénu dojmy dopíšu posléze
Tak sem dneska prubl mírnější terének, ato co sem se na ténérce nenaučil za dva roky na KTM zvládnutý za dvě hodky, podvozek je opravdu užasnej, nikdy sem si nemyslel že se dá jet po poli na 5 plnej knedl ve stupačkách, krásně se ovládá, do zatáček super drifty. Prostě paráda. Už asi nikdy žádnou takovou motorku mít nebudu protože KTM nemá konkurenci!

Katka je prodana

pawko
pawko napsal 05.05.10 v 14:37

Pěknej kousek, tak ať dělá jen radost. Máš to za 10.

Wiblyz
Wiblyz napsal 05.04.10 v 20:46

parada, v techhle barvach jsem ji jeste nevidel

Barney
Barney napsal 01.04.10 v 12:01

Paráda Moc pěkná 10b

yettiyetti
yettiyetti napsal 01.04.10 v 06:45

Díky moc všem

hiffson
hiffson napsal 31.03.10 v 19:58

Moc pěkná. A ta barva, polepy