Simson SR 50 (1989)

Vlastník tomsn94
Vloženo 18.3.2010
Aktualizováno 20.5.2012

jeto simson skůtr rok vyroby 1989 model SR50 1C-CS

Jeto moje první motorka přes zimu je po GO motoru výměna ložisek výbrus na 60ccm sportovní klika.

Tak dneska dovezen ze servisu kde měnily brzdové destičky, zapalovací cívku a seřizovaly karburátor úplně parádní cesta ze servisu tak jsem si objednal zrovna nové zrcátka,potak sedla a nálepku s logem SR 50.

Dne 19,2,2011 sem simsona prodal do Novej Vsi budu na něj vzpomínat v dobrém byla to moje první motorka naučila mě mnoho o provozu na silnici ale také takové domácí opravy šak to každý zná.Určitě se chci časem k simsonu vrátím na takové to přibližovadlo šlouží ideálně.

Stouto motorkou jsem zažil mnoho dobrého ale taky zlého hlavně peněženka to odnesla nejvíc hned jak sem ho přivezl domů byl sem obrovsky nadšený sice sem si přál enduro ale nic jiného v blízkosti domu se nenašlo první měsíc sice motorka trpěla naučit se rozjezdy a td.Když jsem začal brouzdat po internetu zak sem začínal oběvovat závady první vyla ta že podfukoval výfuk opraveno dále jsem od bívalého majitele nedostal ani jeden klíček po "po dobu asi půl roku sem zapinal spínašku šroubovákem moto odvezeno do servisu kde ho prej daly do kupy no vyměnily ložiska a guferu a byla zima po zimě celý natěšený při teplotě 15° jsem se chtěl projed našlápnu a ozvala se rána a najednou se zasekla startovačka tak sem se vyděsil zavolal jsem jednoho automechanika a ten řekl že mám v p...i motor tak zvova do servisu tam mě řekly že mě praskla klika dalších 1 500 konečně ho vezu domů teda bratranec jel já sem eště neměl voďičák.Jaro uběhlo jako voda a byly tu prázdniny a začaly se porádně brázdit okolní polňačky když jednoho krásného dne si to valíme s kamošem v zrcátkách se vznášení oblaka prachu a teť zničehož nic se zastavil motor tak sem tlačil dom naštěstí jen asi 3 km následoval telefonát automechanikovy a ten řekl něco v elektřině v p...i tak sem ho vezl zase tomu známénu mechanikovy ten vyměnil zápalnů cívku a jelo se dom za sezónu 2010 najeto tak 2500km v řijnu 2010 jsem dostal řidičák a jež začla zima tak sem najel 1 000km jezdil sem až do teplot 0 až -1 byla celkem kosa ale prostě sem chtěl jezdit a přišla zase ta hnusná zima a já se začínal poohlížet po náké tej dváce kamoš si koupil yamaha ybr 125 ale ja sem chtěl motorku ne ybrko nakonec to vyhralo varadero doufám že spolu najezdíme hodně km bez nehod dne 19,2 šel simál do světa koupil ho pohodoví chlápek doufám že mu bude dobře sloužit to je zatím vše určitě se chi časem k simsonu vrátit je do dobré přibližovadlo.

DjMicho
DjMicho napsal 28.01.11 v 19:56

hezkej krasavec se pozná, kdo se o to umí starat a kdo to jen likviduje po polňačkách

Piwell
Piwell napsal 22.01.11 v 13:26

moc pěknej simsulín

bohumil
bohumil napsal 08.12.10 v 22:57

Kuna pjekné,červené.

D.A.G.R.
D.A.G.R. napsal 28.03.10 v 21:22

Pěknej Simson, doufám že spokojenos vydrží a ujetý kilometry ať jen přibívají

tomsn94
tomsn94 napsal 19.03.10 v 21:29

dneka první velká projízďka a zatim spokojenost největší