MZ ETZ 150 (1990)

Vlastník Lubos92
Vloženo 4.3.2010
Aktualizováno 18.7.2015

MZ ETZ 150. Měl jsem možnost ji za rozumnou cenu odkoupit, tak jsem neváhal. Po večerech si s tím budu hrát - aspoň nebudu tolik chodit do hospody na pívo

Prvním majitelem bylo zemědělské družstvo v Křižanově. Za ta léta se na ní bezpochyby vystřídalo strašně moc lidí... Od roku 2008 byl motocykl odstaven ve stodole. Nyní družstvo rozprodává starší techniku (traktory, buldozery, kombajny), byla náhoda, že jsem na tu motorku narazil.

Na zprovoznění nebudu nijak spěchat, hlavní bude sehnat díly za dobrý peníze. Bude potřeba sehnat zadní světlo, spínací skříňku, tachometr, lanko k přední brzdě, nádržku na brzdovou kapalinu, rafičku do otáčkoměru a spoustu dalších věcí...

Věřím tomu, že tahle motorka toho má ještě hodně před sebou!

mito7
mito7 napsal 24.08.16 v 10:40 5b.

Lanko k přední brzdě - super fór
Já myslel, že dvoutakty nesnášíš.

mandoska71
mandoska71 napsal 07.12.15 v 13:53

Ahojky 10b ti rád dám až po tvém boji z ní udělat znovu kočku.Moc ti přeji ať se ti to povede.Přeji ti hodně štěstí ve shánění dílů a pevné nervy strávené v garáži.Jednou z ní budeš mít určitě radost.Držím ti palce.

mandoska71
mandoska71 napsal 07.12.15 v 13:15 5b.

SojkinXR6R
SojkinXR6R napsal 11.02.14 v 19:45

Za 7kilčo dobrý, taky sem jednu takovou mohl kdysi mít, ale týpek mi to dovezl a pak to ani nenakváknul :D takže z toho nic nebylo.. Jinak přeju hodně trpělivosti a chuti k plnotučnýmu zprovoznění !!

Venca555
Venca555 napsal 28.12.10 v 18:26

pěkny prasata na tom jezdily hodně štěstí