BMW K 1200 R (2006)

Vlastník yurij
Vloženo 29.1.2010
Aktualizováno 15.3.2016

Laska az na 9 pohlad - Gertruda moj E.T. - predana

První dojmy - Hladal som nieco skarede, co nikto nema a ide to ako svina. Nasiel som toto!!!

1.6.2010 (17300km)
S Gertou sme druhy rok a zatial absolutna spokojnost, musim poopravit ze ESA funguje uplne perfektne. K zavadam sa mi pridala iba vypalena ziarovka v stretavacke a pri brdzeni prednou to uz tak nevybruje (po tyzdennom bruzdani po SK mi zacal pri brzdeni prednou brzdou vybrovat predok motky). Momentalne sa chystame na druhe tohtorocne Alpy, tento krat aj s priatelkou tak verim ze si to opat uzijeme.

Edit:
Motku som kupil (10.2009) po dlhom cca 6mesacnom parkovani v mojej garazi kedy som este jazdil na GSXR600 k3 a po tom ako ju majitel polozil na dialnici (mala po pozarucnej/servisnej prehliadke pri 9.800km) . Bola suchnuta na lavej strane pricom padaky zachranili pred velkou skodou. Oprava si vyziadala vymenu laveho saltovacieho prepakovania a navrat lavej strany k orig., smerovky som dal LED od BMW + dalsie upravy a striekanie podla mojich predstav bo strieborne kaputy sa mi ee.

Po radach idem pri 20.000km menit okrem naplni aj napinak rozvodovej retaze, aj ked momentalne z motora idu stale "zdrave" zvuky.

yurij
yurij napsal 11.02.10 v 10:16

Na brzdu mala ist este pred zmenami a potom opat po bo mam ju doslova co by si kamenom dohodil o ulicu dalej v motoservise, ale sneh mi to prekazil, ale urcite pojde a fw: vysledky.

qweasdyxc
qweasdyxc napsal 10.02.10 v 16:50

koukám, že jsi tam dal druhý vzduch sání, jako to má eSko. jestli to budeš měřit, hoď sem potom graf, to by mě zajímalo.

baskr
baskr napsal 31.01.10 v 16:16

Ave Bmw 10bodíků

qweasdyxc
qweasdyxc napsal 30.01.10 v 11:39

v padesiatke mám v plánu GS, toto je pre mladých chlapcov

yurij
yurij napsal 30.01.10 v 07:53

Dik, noooo snazim sa ist s evoliciou nie proti a tato motka bola v plane ale az tak v 50-ke. Ale niektorym veciam proste "nerozkazes"!