Yamaha TT 600 R (1999)

Aktualizováno 8.6.2009

Komentáře a hodnocení profilu
Nalezeno 72 záznamů

krysoid
krysoid napsal 02.03.14 v 09:27 10b.

pěkný 10b

MgrJoe
MgrJoe napsal 08.09.13 v 22:28 10b.

Kubas111
Kubas111 napsal 17.12.09 v 18:00

Čau, potřeboval bych poradit. Mám tento stroj a když ho nakopnu, nakopávačka mi spadne dolů. A když motor zhasnu tak zase vystřelí navrch.Nevíš čím by to mohlo být??Jo a neznáš nějaký stránky na náhradní díle??? Díky

chipp
chipp napsal 22.04.09 v 06:57

jj moc pěkně vytuněná. a´t to lítá pane

Drake89

Super volba

MikaTTR napsal 24.01.07 v 16:19

Mitas C-04

Navrc.WR-F napsal 24.01.07 v 15:31

Co je zač ten sjetej zadni drapák? Měl sem to na XT600 a ten byl dobrej. Byl to Trelleborg ale nevim jak dál.

MikaTTR napsal 17.01.07 v 10:53

materiál 300kč + ty minulé měli cenu 600,pouzil jsem z nich jen ty držáky dovnitř do řidítek.<br />
no moc se mi nechce,jak si to uhodnul ?? jo jo origo jsou jsou dražší a hezčí, to je fakt.

Roťáček napsal 17.01.07 v 09:34

nechceš mi je taky udělat???kamaráde.... kolik tě vlastně stály ty hliníky?? ale nejspíš si asi koupím origo YAMAHA s výstuhama...

MikaTTR napsal 15.01.07 v 20:28

Dekuju kamaráde ,ale s tema plastama mi zas netahne na ruce ,a to ted v zime je taky prima

Roťáček napsal 15.01.07 v 12:16

kamrade řeknu ti že se ti ty kryty páček povedly...... vono to vypadá dobře i bez těch bílejch plastu, takže bych tam nechal jen ten hliník....

MikaTTR napsal 03.01.07 v 17:55

mam tam vatu, drív jsem tam měl obyčejnou skelnou, ted jsem koupil za 300 u firmy MotoZloch origo výfukovou vatu.

Navrc.WR-F napsal 27.12.06 v 19:49

Jak máš udělanej ten vyfuk? Máš tam vatu nebo je dutej?

Roťáček napsal 22.12.06 v 09:11

mo tak to se nepřidám........ já to snad vydržím do února....(nebo taky ne...)

MikaTTR napsal 20.12.06 v 17:28

fotku jak by to mělo vypadat a z čeho jsem vytvářel jsem přidal

MikaTTR napsal 20.12.06 v 17:12

to je jasnačka,jezdit půjde i když bude sníh.<br />
tak jsem dneska koupil dural a hlinikovou lištu na ty kryty páček, a o vikendu se do toho pustim. <br />
matroš vypada že snad nějakej ten pád vydrží tak bude veselá zima <br />
vytahnes motorku posero?já bych dal nejakej slaboulinkej terenek, treba nejakou polnacku nebo neco takovyho(pripadne kamejk,stasovsky cesticky a tak co ty na ot,plácnem si

Roťáček napsal 20.12.06 v 10:17

hello bikerboyz...tak jak jde život??? ty vole letos to fakt nemá cenu vůbec zimovat....počasí jak na jaře....

Roťáček napsal 31.08.06 v 18:02

jo jo asi máš pravdu s tima fízlama..... a kort minulej tejden-mojí značku bu stopro nepřečetli(měl jsem s tím potíže i já... hodl bahno z rybníka je bahno z rybníka ) zdar bahńáci!!!!!!!!!<br />

Navrc.WR-F napsal 22.08.06 v 16:14

Nemužu nic než souhlasit. Ale když to máš někde stát tak nemužeš mit SPZ zasranou jinak tě hned berou

napsal 22.08.06 v 09:20

Pánové jebejte na škrcení,značka na ttr-ku je stejně pořád od bahna a v poli vás čerti s felicií stejně nikdy nedohoní tak ať nám to bahínko pěkně lítá.

Petr-11
Petr-11 napsal 27.07.06 v 17:01

Zdar!Nechceš kouknout mezi nás,na portál?<br />

Roťáček napsal 29.06.06 v 19:46

jo jo u tý pískovný je to fakt na kokot..... něco tam s tím provedem ale zezadu se to dá taky dobře objet. ted jsem si objednal u Kabourka Masku, ne origoš, a zejtra už budu tt-erce měnit fasádu.... když všechno půjde hladce tak bysme mohli v sobotu vyrazit

MikaTTR napsal 29.06.06 v 12:36

jasná, polňačky to je vončo, skoda že už naustily ten rybník, tam by to bylo taky vostrý <br />
sme přeci Yamaha Racing,<br />
<br />
už se prostě do terénu těším.<br />
jo a měli bysme to rozhrabat u tý pískovny, minule sem tam málem skončil,sou tam díry jak po minách, ta moje chudinka seděla až na motoru, nebejt to YAMAHA tak sem tam zvostal

Roťáček napsal 28.06.06 v 09:20

zdarec jak to jde? nálepky jsou na svým místě, masku a světlo obědnám tenhle tejden.....akorád to vypadá že tam nepůjde original maska..... doufám že narazim na nějakou lepší doufám že brzy vyrazím na nějakou polňačku (a né pod traktor.... )

MikaTTR napsal 27.06.06 v 09:44

není zač, ať dobře služí

napsal 26.06.06 v 23:25

dík za rady pomalu to všechno vychytávám mám ttr krátce a je úplně jiná než DR650r/lepší /

MikaTTR napsal 20.06.06 v 17:27

kopřivo!přečti si co sem ti napsal níž <br />
tachometr z gumičky nevypadává,asi máš ten plech co drží náhonový lanko roztaženej,tak to trochu zmáčni <br />
olej kontrolovat radši po 500-1000 km <br />
jinak řetěz může tak akorát chrastit ( pak by ho to chtělo trochu přišponovat) ,<br />
hučí ti gumy (jestli máš drapáky)

napsal 20.06.06 v 16:05

čus chlapi<br />
potřebuju pár rad !<br />
jak a kdy kontrolovat olej?<br />
Taky vám vypadává tacho z gumičky na brejlích?<br />
Strašně my hučí řetěz i když je mazanej ve větších rychlostech.<br />
Jak se dá štelovat z tlumiči /předek i zadek/?<br />
JInak super mašina ,přestoupil sem z DR 650 a rozdíl 100% +

MikaTTR napsal 20.06.06 v 11:17

Těší mě že se vám koncovka líbí, ale dělal sem jí &quot;na koleně&quot; , prostě bez pořádnýho vybavení . <br />
Asi nejsem ten koho hledáš. <br />
koukni se do komentářů <br />
http://moji.motorkari.cz/?20154 <br />
tam možná pochodíš lepší

Ppetr
Ppetr napsal 19.06.06 v 23:24

Moc pěkná Ta koncovka je super Scháním někoho kdo by mi uděla laděnou koncovlu na tu mojí potvoru... Nikoho nemužu sehnat [] a když tak je strašně daleko [] ... Nechtěl bys mi udělat koncovku???

napsal 19.06.06 v 11:06

Olej- motor necháš pár minut prohřát nebo motorku projedeš,<br />
moto je pak lepší chcípnout a vytočit měrku, postavit motorku rovně(ne na boční stojan), otřít měrku ,zašrouvat a vyšroubovat a hned vidíš kolik oleje je mezi měrkama.<br />
Jednodušší je po zahřátí jen motorku postavit rovně a kouknout se do toho bočního okénka, olej by v něm měl být vidět, pokud není tak je třeba trochu dolýt,já dolejvém tak aby bylo celý okýnku plný (lepší dolejvat při zahřátym motoru).<br />
<br />
Je ale normální že když motor stojí tak olej pomalu stejká do motoru takže z toho okýnka zmizí, po nastartování by se tam měl znova vrátit.<br />
<br />
Přední tlumiče- šroubky(ne matky) nahoře a zespoda na vidlích. který jsou na co si už nepamatuju.<br />
Zadní centrál- zespoda pod kivkou se dá šáhnout-je tam taková černá plastová matka,tou se myslím šteluje tvrdost při roztahovaní <br />
Další nastavení při stlačování se dělá tou plynovou nádobkou-nadoře je zase plastovej černej element.<br />
Jinak je možný motorku ještě zvednout dotažením péra na tlumiči - je ale nutný demontovat airbox a podsedadlovku.<br />
A a při nastavování by mělo bejt slyšet cvakání , všechno by mělo jít lehce,bacha ať si nic nestrháš, tlumiče by byly drahý. <br />
Doufám že jsem v ničem nekecal, <br />
na svojí mašině jsem si nastavoval jen zadní tlumič podle příručky(12 cvaknutí zpět z maxima jak pro ztlačování tak pro roztahování) a taky jsem dotahoval to péro.

napsal 15.06.06 v 22:48

čau chlapi<br />
potřebuji pár rad <br />
jak se kontroluje olej?Při natočeným motoru nebo chcíplí?<br />
Jak se nastavují tlumiče,předky i zadek?<br />
Dík za rady jinak supr moto!

Navrc.WR-F napsal 31.05.06 v 18:57

Zdravim. Začala mi protikat vidlice na TT 600R ´99. Potřeboval bych zjistit množství oleje kolik mám nalit a rozměr gufer. Pokud někdo něco víte tak napište. Dík

Roťáček napsal 26.05.06 v 08:10

kopnout už mi to jde, ale za studena mi to ještě nejakou dobu trvá

MikaTTR napsal 23.05.06 v 18:30

nevím komu říkáš slečinko, napřed se nauč nakopát to svý ttčko <br />
jinak za ty přátele tě chválím

Roťáček napsal 19.05.06 v 08:57

ahoj slečínko už tě mám v přátelých jak se chtěl.... doufám že se dneska stavíš a někam bychom se mohli jet provětrat... co ty na to?<br />
s tím škrcením to možná bude malinko problém.......

MikaTTR napsal 18.05.06 v 22:15

kámoš taky tenhle problem řeší , normálně se to prej zatím nedělá(čemuž moc nevěřim, každá motorka jde stáhnout)<br />
na ebay sem našel tenhle kiloWatt Killer <br />

napsal 18.05.06 v 21:52

zdarec chlapi,muzete mi prosim poradit?chci si koupi TT-R ale mam 18 a potrebuju bud koupit s 25kw v t.p. nebo poradit jak by se to dalo prepsat v t.p.!dik mara

MikaTTR napsal 18.05.06 v 20:21

http://cgi.ebay.de/T...QQcmdZViewItem<br />
to je laďák a zatím jen za 390kč

MikaTTR napsal 18.05.06 v 20:06

nemám materiál a hlavně s časem sem na tom dost v prdeli (za chvíli mě čekají zkoušky), takže ti nepomůžu.<br />
ale zkus kouknout na www.ebay.de<br />
na ttr-ky tam toho mají dost,<br />
třeba origo vejfuk <br />

Navrc.WR-F napsal 18.05.06 v 19:47

A nechceš mi taky takovej udělat? Vypadá fakt dost dobře

MikaTTR napsal 18.05.06 v 19:38

bohužel - z toho minulýho sem použil svod na nynější<br />
[]<br />

Navrc.WR-F napsal 18.05.06 v 18:24

Nemáš eště nějakej ten tvuj laděnej vyfuk? Muže byt aji bez vaty. Chcu zkusit něco otevřenyho ale nemám na novej značkovej a ani nemám prostředky na výrobu vlastniho. A nechce se mi ničit sériovej.

MikaTTR napsal 03.04.06 v 21:42

když sem to dělal tak sem airbox vyndat musel, a jelikož je zapasovanej v podsedadlovce, tak sem ji vyndal taky a rovnou nastříkal. <br />

Navrc.WR-F napsal 02.04.06 v 17:53

Potřebuju přitvrdit centrál. Musim kvuli tomu oddělávat airbox nebo se to dá vychytat nějak jinak? Nevite někdo?

napsal 23.02.06 v 14:44

si piš taky už jsem nadrženej....

napsal 19.02.06 v 19:22

vzkaz pro MiraXR,MXR - XRko je stejně šlupka,<br />
není nad TT600RR s laďákem TERMIGNONI by MikaTTR <br />
Už aby tu byla ta výstava,co? já už se docela těším

napsal 10.02.06 v 08:27

Vzkat pro Maru-ŠROTTR---- jdi se vysrat!!!

MikaTTR napsal 21.11.05 v 11:20

je nazdar draku, ty cheš překopávat tu svojí hajtru xvs650?je to zbytečný, snad víš že mi to jede víc a to mám jenom jeden válec vole

napsal 11.11.05 v 21:37

je to pěkně línej hnusnej krám!!!!!!!!!!! <br />
soused přes kopec. fik vole.

MikaTTR napsal 31.10.05 v 17:13

míroXR ty si ale prdel boy si viděl poprvý v životě motokros a už bys radil, jel si tak akorát na krávě a myslíš jakej nejseš king vrať se i se skůtrem pod kamen, ty skupino

napsal 31.10.05 v 12:50

to si jen mysliš že mě nepustíš.... ale bahno budeš přežvikovat ty..... už bylo na čase se rozhodnout pro drapáky jo a koukej se už konečně naučit jezdit po předním!!!!!<br />
pic vysokoškolskej enduroboy

MikaTTR napsal 25.10.05 v 20:45

až budeš mít xr, tak ho budeš mít zasraný mnohem víc sem stejnej endurovej bezmozek jako ty a tak tě před sebe nepustim přes zimu nazouvám drapáky

MikaTTR napsal 25.10.05 v 20:41

dík, moc to pro mě znamená

napsal 25.10.05 v 10:42

UMYJ si to!!!!!!!! ale ladak se ti poved!!!

MikaTTR napsal 03.10.05 v 10:09

no čus,<br />
to je škoda žes ji musel prodat.<br />
otáčkoměr je doma stavěnej podle plánku z netu.10 led diod,nikterak složitej.pokud chceš tak ti pošlu na email ale až tak za tejden (mám to doma na kompu). jinak fotku sem dam hned<br />
vejfuk sem si vyrobil absorbční, místo vaty má drátěnku,lahodně duní a zatím to jede,jen aby bylo počasí abych ho moh prubnout na spotřebu ta určitě bude <br />
až budu mít fotky tak to sem hodím<br />
tak ať se ti v práci daří ,ať máš zase brzo mašinu zdar

napsal 01.10.05 v 11:18

Zdarec!<br />
Jak šlape TTko? To moje je bohužel pryč(fin.problémy), ale teď se makám na dalším, takže do jara chci tnovu &quot;funglovku&quot; <br />
Řekni mi símtě něco o tom tvým otáčkoměru LED, jak to máš udělaný?Já přemýšlím o SENDEC otáčkoměru(až bude stroj), jenže ten je taky dost drahej.. Kdysi jsem si vyráběl do 120ky LED otáčkoměr) z amára,co máš ty?Kupovanej nebo¨vlaastní konstrukce?Docela mě štvě, že do stroje jako je TTko nedávaj otáčkoměr, pro mě docela důležitý, pro někoho třeba zbytečnost...<br />
Jo a zkušnosti s výfukem - už nikdy předělávky oroginál výfuku na TENAX? nebo koupě TENAX, jedině výfuk laděný přímo na TTko - Leo-Vince, HIGASHI..atd..<br />

MikaTTR napsal 15.09.05 v 09:29

jestli vidíš takovej ten flek za nápisem mitas tam dole tak to je směrová šipka kam se to má otáčet

MikaTTR napsal 15.09.05 v 09:26

dršku sem si nabil ale ne kvuli přední gumě,navíc je obutá dobře když chci aby brzdila

Předchozí
1 2