Honda CB 600F Hornet (2004)

Vlastník ..Roko..

sedlon napsal 12.02.11 v 22:01

Krasavec 10b

sidar
sidar napsal 17.09.10 v 10:23

Přesně, jak píšeš- nahatá klasika. Z boku ji to moc sluší, a rád bych ji někdy zkusil. Tak hodně šťastných kilců a úsměv pod helmou. 10b

Adry
Adry napsal 30.01.10 v 18:59

Máš krásný motorky a ještě hezčí ženský a super fotky jasnejch 10B

Lukša-Motobiker
Lukša-Motobiker napsal 24.09.09 v 11:23

Reakce na 121ghostrider: Jo i 125 si může dát a v klidu posrat třeba až stodvacetdevítku. No chlape nerosčiluj se, vzdyd´ti to nikdo nebere. Jen si uvědom že tachometr lže vždy a na všem. No těch 160 se ti tam ukázat může to ti neberu.

121ghostrider
121ghostrider napsal 27.01.09 v 16:07

nejde oto jak mas silnou ašin ale oto jakej ses ridič aji 125 si muže dat mnohem silnejši motorku

121ghostrider
121ghostrider napsal 27.01.09 v 16:06

noo podivej sice cosme napsal me stve protože to cotam je napsany je pravda a nic nemamm s tachometrem to asi ty ale toje ejdno podivej ta motorka je sice 125 ted už 160 ale je doni vraženych dost prachu a usily aby jela slušne a nedrkotalase ajko ostatni 125 a stím žeme neveřiš že jede na 3- 160 ve dvou no tka toje tvoje vec mužes se zaptat pasra cojel semnou a ridil ji a sam ví cotoje za motorku a vidim že mas horneta jeto dobra masinka ale necelbych to a jeste neco ten kdojel nate me motorce tak vy sví a tys nani nejel tak nevíš sorry

Pocárek
Pocárek napsal 10.07.08 v 08:25

Ahoj, já těě zdravím a děkuju za komentář. U brzd jsem zjistil, že mám malinko vohlej pravej kotouč , tak že to nějak řeším a doufám, že se to zlepší. Zatím dík a přeju hodně nespadnoucích kilometrů. Pocárek

..Roko..
..Roko.. napsal 05.06.08 v 20:42

To víš dva (v)opičáci na přehlídce, přistě se budu fotit jen v helmě, aby jsi měl radost a já se na sebe nemusel dívat lol

Žak
Žak napsal 01.04.08 v 19:42

Supr slohovka Akorát ti dva hóšové na tom molu jsou nějací divní

ZEDs
ZEDs napsal 02.03.08 v 15:32

Jinak koukám že Foto good. Obzvlášť ty dva borci na tom molíčku.

ZEDs
ZEDs napsal 02.03.08 v 15:30

No musím ti tu pisnout nějak se ti to tady nehejbe!!! Nevím jestli by jsi neměl studovat něco jako literaturu, tkzv. lidový vypravěč. Jo ,ale fajne. No už aby jsme to zase voroštovali co??? Neříkej že tě to na GSX-R neba?? Zatím hoj

napsal 13.08.07 v 14:47

Nazdar kamaráde doufám že už mě taky konečně svezeš ... LA Viva Kuřim kámo

Petr-RSV
Petr-RSV napsal 26.03.06 v 18:38

Cau, nekdy se o vikendu ukaz u Trampa a dame rec o VTR, muzes to omrknout a treba i projet ... Ty novejsi maji vetsi nadrz, ale myslim o neco mensi vykon a taky vic cestovni posez - vyssi riditka a par detailu. Hlavne maji mnohem lepsi palubku...

napsal 18.03.06 v 17:13

Cau Rokosi, myslim si, ze benzinu tam moc nebude nejak moc a agresivni taky nebude. kdyby neco, tak to predelame. co ty na to? Ber to tak, ze kdyz to udrzi olej a tlak, tak by to mohlo zvladnout benal resp. vypary.

..Roko..
..Roko.. napsal 18.03.06 v 15:33

Nothing problem ale teď mě trošku cvaklo že se na ten silikon dostane benzín a z toho mám obavy

daw.
daw. napsal 18.03.06 v 14:42

Cau Roko, jak to s tebou vypada? Co AirBox?? drzi?<br />
Prinejhorsim sezenu spešl lepidilko. <br />
Jinak jak budes mit cestu kolem tak mi PLS dovez ty fotecky. Cauky

Petr-RSV
Petr-RSV napsal 16.03.06 v 22:00

Zdravim, jestli shanis VTR, tak zrovna jedno prodavam. Mrkni ke mne do profilu, na cene bysme se nejak dohodli, kdybys mel zajem Ja jsem kousek od UH...

napsal 16.02.06 v 20:39

Díky moc a ta matná tomu dodáva mladost JJ bez ČH jak den bez slunce Teď jsem se dozvěděl že nejprodávanější Honda za rok 2005 byl Hornet (něco natom asi bude)

Sláva
Sláva napsal 15.02.06 v 10:15

Zdravím Čháčko,co já se ho už nachlastal.. .Jinak paráda,podle mě nejhezčí model Honyho v nejhezčím barevným provedením,gratulace

daw.
daw. napsal 31.05.05 v 00:34

Co to je todle to??! Roko, ty jsi se nam uplne zblaaznil..... <br />
Zlatej muj vychrchlanej BIG <br />
Zatim se tady mej co nejlip a ozvi se, nebo vid co, stav se!<br />
Hele vis jak se to je: Az si kooupim TDM 850 tak to bude jizda. <br />
pa

napsal 18.03.05 v 19:01

čus Roko koukám že to střídáš jak ponožky Jinak 1-3.7 je u nás ten motoštouch tak doufám že mě ji přivedeš ukázat osobně! Měj se

Fillous napsal 14.03.05 v 09:42

Zdar, tak jsem se jel včéra konečně od ledna projet. sice trošku zima ale jinak PARÁDA <br />
Vyleštil jsem ráfky a hodil nový gripy.<br />
Taky jsem hodil nový fotky tak se mrkni.<br />
Zdárec <br />
Fillouš_H6

napsal 08.03.05 v 15:52

To určitě zvlášť když je 600cc tak mlsná po otáčkách Hodím tam něakej obyčejnější, stejně až bude 21cet tak koupím něakej pořádnej dvouvál.hornet má napsaný 25kw takže mám aspoň klidný spaní.Stejně si myslím že ten zákon je nesmyslnej, postupovat musíš ale proč 21, když v 18ti seš plnoletej a ze startu na litráka sedne fakt jen totální tragéd.Měj se

Fillous napsal 08.03.05 v 14:58

Já kupoval tlumič MATRISE-13 poloh,třída před profi-jedinej rozdíl je v tom že není plněnej plynem, ale to je myslým zbytečný. Cena je ale pekelná 14.000,- mohl jsem koupit i levnější ale nebyl by na řidítkách i když fce. by byla asi stejná. bez něj je to na píču. Akceleruješ předek se ti přizvedne a jak vymeteš díru tak se bez tlumiče centrifuze nevyhneš. <br />
<br />
Mám jem jednu radu: buď tlumič nebo jezdit s rozumem----&gt;&gt;&gt; a to bejvá občas problém<br />
zdar Fillouš

napsal 08.03.05 v 01:45

JJ díky teprve se na pořádné mašině rozjíždím, oproti ER5ce trošku jiný kafe, ale ke konci jsem ji taky otevřel a kolosální změna.

Fillous napsal 07.03.05 v 13:33

Zdar, pěknej ale až tam bude ladáček.....Doporučuju hodit na zadek rozetu+2zuby, menší maximálka=brutální zrychlení, pak to de na prdel samo. K&amp;N+laďáček taky neni k zahození. ať ti jezdí, bacha na výpadky rozumu a na kulky Já jsem si je taky solidně naklepal a nééé jednou. Pěknej web.<br />
Fillouš