Suzuki B-King (2008)

Vlastník maryk
Vloženo 26.12.2009
Aktualizováno 29.1.2012

Super motorka jak na dovolenou tak na blbnuti , jina ridici jednotka,bixenon ,210 ps ,330 km/h.

Celou jsem si ji trochu predelal ,protoze v original stavu mi pripadala trochu lacine , Mam takm jinou ridici jednotku ,ma 6 palivovych map ,210 ps , 330 km/h , riditka jsem dal konurovy Rizzomi , vyfuk Ixill 3 koncovky , KN filtr ,pridavna svetla , nyhrivane rukojeti ,Bixenon,sviti suprove ,muzu jen doporucit. A hlavne plexi , je super , muzete jet klidne pres 200 km/h a je to v celkem v pohode. Barvu jsem daval od Mipy je to Geminy odstin , menivka . Pred B-kingem jsem jezdil na BMW 1200 Adventure , je to vyborna motorka na cestovani , je to hodne pohodlna, ale trochu mi tam chybela agrese motoru, po Bmw jsem mel Triumph Speed Triple 1050 , je to jeste zabavnejsi motorka nez B-King , staci otocit plynem a Speed jede v tu ranu po zadnim. Je to super motorka na blbnuti , super zvuk a zatah motoru. B king je ale pohodlnejsi hlavne se krasne vodi , jede jako po kolejich. Speed Triple ,byl hodne nervozni . B-King je dobra motorka i na cestovani , je pohodlnejsi , da se na nej neco nalozit a spotreba je paradni.

j.r.ewing
j.r.ewing napsal 05.02.14 v 20:09 10b.

Moc pěkná. 10b.

O.X.H.
O.X.H. napsal 23.10.13 v 18:09 10b.

Ta mašina nemá chybu. 10b

Tarzy