Honda CBR 600F Sport (2002)

Vlastník Ramirez88
Vloženo 23.12.2009
Aktualizováno 30.3.2018

Dovezl sem si ji 23.12.2009. Před Štědrým dnem a tak se jmenuje Vlastička.

Honda CBR 954RR Fireblade: stačila mi šestka

První dojmy - Úžasný hypermoderní stroj (stříkačka), červená raketa.

Motorku bych doporučil pro - Je pro kohokoliv, ale současně pro lidi, kteří nemají mezi ušima uplný hovno. Dokáže být hodná turistická průvodkyně, ale i řvoucí raketa pro vystrčení růžků...hlavně se nenechat zbytečně unést v nepravý okamžik. Ale to je každopádně většína dalších strojů...

Doplňky na motorce - Padáky RD moto, vyšší plexi, titanový laďák MIVV, zásuvka 12V na řidítkách.

Snad nám to spolu bude klapat.
Zalíbila se mi, sice to není moc leštěnka, ale tak jezdit jezdí parádně, tak co víc chtít?

Drží stopu, jakš takš, motor jede parádne i za studena.

Máme spolu prvních asi 10km a poprvé sem ji umyl a vyleštil. Je taková, jak sem čekal, prostě pohodová motorka s kterou jde jezdit kochačku, nebo zalehnout a jet ostře, což sem zkusil na dlouhých rovinkách, ovšem pro takové účely by to s mou postavou chtělo vyšší plexi.

Tak spolu máme nalítaných asi 7 tisíc. Mno a vystihl bych to jedním slovem: "pohoda". Od takový motorky asi nelze očekávat, že bude vozit pořád dvě tlusté prdele. Chce to lehce se uskromnit, ale pak jsou možnosti neskutečné. Na motorce lze zvládat od blbnutí v zalehnutí po 400-600km vyjížďky za den. Navíc spotřeba je celkem v pohodě. Není problém to stáhnout pod 6 litrů, na delší výlet sem se sám dostal na 4,14, se spolujezdcem 4,58l/100km při běžném cestovním tempu okolo 100km/h. Jedině mě tak trochu sere, že na kdejaký Fko, RRko, GSX-R, R6 je plno doplňků a příslušenství a na Fsport velice nic.

Bronnie
Bronnie napsal 23.05.11 v 19:07

Kozlíku máš to za 10 ať Vlasta poslouchá a šlape, bude to potřeba na našich Křižáckých výletech

Sphere
Sphere napsal 20.05.11 v 17:56

Vlastička je kráska za 10, to je jasný

zabak17
zabak17 napsal 10.05.11 v 15:33

CEBEERO je v 6tikylu dost dobrá volba a podle fotek ta tvá i v dodrých rukách dávám 10b.

Magic1603
Magic1603 napsal 19.03.11 v 20:15