Yamaha FZ6 S2 (2007)

Vlastník Bystrčák
Vloženo 17.12.2009
Aktualizováno 12.3.2012

Doplňky při zakoupení - padáky,štítek a kýl v barvě moto,sedlo Bagster,alarm a ukazatel zařazené rychlosti. Ještě budou kryty chladiče a světla.

Moje nuceně druhá motorka, první FZ6 byla trochu průšvih, tak jí prodejce vyměnil za jinou bez doplatku cca 40000 Kč. Zatím jsem jí nejel. Snad bude tak dobrá jako ta první.
No, už jsem najel asi 2500 km a je čas trochu hodnotit. Jízdní vlastnosti hodnotím kladně. Motorka je dost čitelná a nezáludná i nějaké rychlejší manévry ve střední rychlosti nejsou problém. Spotřeba je OK při takovém normálním svezení, případně i se spolujezdcem do 5 litrů. Posez - trochu vzpřímenější, ale zase v mém věku pohoda. Sedlo Bagster to je luxus,
nesjíždí se na něm a spolujedec není připlácnutý na zádech a já na nádrži. Motor je dobrý, dle mého hodnocení i dole. S výfuky Termignoní parádní zvuk - bez nich hrůza a děs. Pneumatiky Dunlop Sportmax D252. Zatím jsem jel jen Dunlopy a Bridgestone a myslím si že asi na to moje ježdění dobrý. Menší výhrady mám jen k řazení. Z neutrálu na 1 a pak na 2 to padá jak po úderu kladivem, potom dobrý. Obráceně dost podobné. Brzdy - přední 1*, zadní tak asi 3. V kombinaci OK. Další menší připomínka jsou zrcátka. jsem vysoký 187 a vážím okolo 90 kg a když chci něco uvidět tak se kroutím jak had.

Tarzy
Tarzy napsal 13.02.11 v 23:37

Mazel jak má bejt jasnejch 10b

Tomino
Tomino napsal 05.12.10 v 16:28

Boží, modrá, krásná Ať slouží a opatrně na našich echt silnicích 10b.

Hanys22
Hanys22 napsal 02.12.10 v 18:28

Jsem rád,že nejsem jediný "blázen", který upravuje nakedbike k dokonalosti... Úpravy jí svědčí 10b

Ales600
Ales600 napsal 02.12.10 v 15:07

Moc pěkný kousek modrá ji sluší přeji spoustu pohodových km jinak posílám 10b

RickVFR
RickVFR napsal 17.06.10 v 16:42

Nechápem proč si musel prvú FZ6 vrátit a vcelku by ma to zaujímalo! Inak FZ6 S2 je lepší, tak nieje o čom. Síce nemá doplnky ako tá prvá, ale brzdy a podvozek je lepší. Sú to naozaj moc vydarené stroje. Prajem hodne šťastných kilometrú a davam 10 bodú