Honda NX 650 Dominator (1996)

Vlastník Libor nx
Vloženo 20.11.2005
Aktualizováno 31.12.2008

Je to moje první velká motorka.Koupil jsem ji v půlce sezóny a najezdil jsem 3500 km.Je to super stroj.

Cesty: Byl jsem letos na dvou srazech,v Liberci na Motománii a na Moto Párty v Lužanech u Jičína.

smazany37321
smazany37321 napsal 25.09.07 v 17:59

Ahoj koupil jsem si také hondu dominator 650 a sháním na ni střední díl masky(rámek na světlo) R.v.1995 Nemohl by si mi poradit kde bych ho mohl sehnat za rozumnou cenu??? E-mail vstrikovacpaliva@seznam.cz

c.capri
c.capri napsal 10.07.07 v 16:29

Kde se flákáš že se nestavíš?

napsal 04.10.06 v 15:33

Milane pošleš mi prosím nějaké ty PDF ? Díky.

Smithy
Smithy napsal 28.03.06 v 18:07

Zdravím. Pěkné moto a koukám, že jsme skoro sousedé a sedláme stejnou kategorii. Co takhle někdy srovnat vlastnosti a pokecat na vyjížďce. Moc času nemám, ale něco by se určitě našlo.<br />
<br />
Pavel, Březinka

napsal 02.01.06 v 23:18

Krasavec jak má být stejně jako můj , řekl bych nejkrásnější barevna kombinace Domíka, která se vyráběla. Já jsem s ním najel více jak 45 000 km a bez jékéhokoliv problému vždy mě spolehlivě dovezl. Mám ještě &quot;odlehčené výfuky&quot; a ten zvuk dunícího jednoválce, málokteré slečně srce neodolá se nepodívat. Jinak přeju hodně kdásných km a zážitků s jedním z nejlepších jednoválců. kdyby jsi potřeboval kompletní manuál na servis tak něco doma mám v PDF, čau Milan