Jawa 350/640 (1992)

Vlastník kolos
Vloženo 9.12.2009
Aktualizováno 9.12.2009

Docela dobrá motorka, hlavně pro ty, kterým nevadí se se v tom dost často vrtat.

Třiapula mi posloužila jako přechodový můstek k vysněné motorce Xjr 1300. Stejně jsem ji vždycky chtěl a taky jsem se chtěl před XJRkem rozjezdit na trochu těžší motorce,než jaké jsem doposud měl. Jezdilo se mi na ní docela dobře,akorát mi vadilo to, že motor byl do cca 3tis otáček prakticky nepoužitelný a od těch použitelných otáček, se z motorky stal zase vibrátor. Takže jsem ji po pěti měsících prodal a rychle si pořídil tu svou vysněnou.

Ziky-41
Ziky-41 napsal 17.05.12 v 18:12

Noc pěkná Jawička

MaChoL
MaChoL napsal 02.02.10 v 00:49

Pěkná Jawička, jinak, at' Vám mašinky, co ted' máte slouží k plné Vaší spokojenosti ))

speedwayHanzz
speedwayHanzz napsal 15.12.09 v 11:55

Jawa je klasika jako přechod k velkému obsahu

kolos
kolos napsal 10.12.09 v 13:43

Jo, nebylo tak hrozné. Nikdy mě nenechala někde stát, ale za tu dobu co jsem ji měl, bylo pořád co zlepšovat a ladit. Potom jsem ji vychytanou prodal, takže spolehlivost z dlouhodobějšího hlediska nemůžu posoudit. Možná že jí křivdím a měl bych ten nadpis změnit.

Milan1963
Milan1963 napsal 10.12.09 v 10:56

Vrtat se?Proč?Taky jsem jí měl a za asi 14000 km jsem na ní nesáhl,jen kupoval benzín a vyměnil olej.Ale jinak ta tvoje je moc hezká.10 b.