Yamaha XJR 1300 (2001)

Vlastník kolos
Vloženo 7.12.2009
Aktualizováno 28.11.2011

Krásná, silná, skvěle ovladatelná a moc hodná mašina.

Vše je naprosto perfektní a nic bych na ni neměnil. Od prvních stovek metrů ujetých na téhle krasavici, mi bylo jasné, že tohle je pro mne to pravé a definitivní. Potěší mě pokaždé, když kolem ní v garáži projdu. Nejsem žádný divočák, baví mě jezdit na pohodu a dělat s ní parádu.

Takže po první sezóně a ujetých sedmi tisících km, můžu potvrdit svůj předpoklad, že tahle motorka u mne už zůstane. Jízda v jejím sedle je maximální relax a na to, že jsem si ji pořídil jako nezkušený s velkou kubaturou, tak mi nepřipravila jedinou horkou chvilku. Je ale pravda, že jezdím hodně pod její možnosti. Pokud se vám tahle motorka líbí, ale třeba váháte, tak říkám jděte do toho, nebudete litovat.

Druhou sezonu jsme taky ve zdraví přežili, ale bohužel se nenajezdilo tolik co loni. Na závěr jsem nahodil originální laufy, abych je vyvětral a vyfoukl z nich pavouky. Musím uznat,že ten klid při jízdě má taky něco do sebe, ale je třeba dávat víc bacha na plechovkáře. Laďáky o sobě dávájí líp vědět. Přidal jsem pár fotek s těmi originály.

rosary
rosary napsal 16.05.14 v 23:02 10b.

Moc hezká.

Frodo89
Frodo89 napsal 25.09.13 v 21:31

pěkná

Zanas
Zanas napsal 02.06.13 v 20:03

Správná volba, s XJR do konce všech věků

ŠroubekVroubek
ŠroubekVroubek napsal 21.02.13 v 21:35 10b.

super, tahle motorka prostě kočka - krásná, ladná a většinu času v relaxující pohodě, ale umí se i rozběhnout, když chce Ty originální výfuky se mě osobně na ní líbí víc, ale ježdění se má vychutnávat všemi smysly, takže proč to občas nevyměnit... A máš jí nádherně udržovanou, skvělá vizitka pro mašinu i motorkáře! Přeju hodně krásných a slunečných kilometrů!

PetrL3
PetrL3 napsal 18.12.12 v 11:10 10b.

Parádní klasika