Honda CBR 1000RR Fireblade (2008)

Vlastník izers18
Vloženo 5.12.2009
Aktualizováno 26.9.2011

Honda CBR1000RR FireBlade v celočerné kráse. Úplně nový stroj, přídán LeoVince GP PRO,carbonové blatníky, podsedlovka od Ermaxu a kryt zadního sedla

Úžasná motorka, úžasný stroj. Stačí dát za 6 a dělat si vše dle libosti a ona poslechne. Hbitá, lehká a s přibývajícími otáčky letící...
Na dvojku se jí ještě chce trhat zadní kolo, ale to i na trojku či čtyrku:) Převodovka je samet. Přesná, vše klape dle libosti. Jen mi volali z Hondy, že bude muset být celá měněná, tak proč ne, když Honda vše zajistí a zaplatí:))

Když jsem jezdil na CBR600RR 07, tak taky brala na 6 od 30km/h, ale ten výkon motoru Fároše táhne moto sám. Takže město, abych jel 50 a udřžel to, musím na 3-4.

Otevřený výfuk LeoVince GP PRO dělá neskutečně nádherný zvuk a každý si může hlavu ukrouti. Moto v otáčkách do 6tis jede klidně, pak ale nastupuje trhač hlavy a zaráží helmu do čela. Vše je ale lineární a nic není záludné. Takže ideální do provozu. Moto jde příjemně za plynem a vše záleží na pravé ruce.

Motorka je pro mě ideální, mé proporce 179/82 se krásně schovají za kapotu, mám dobrý výhled přes štítek a vyšší rychlosti mi nedělají problém.
Jediná výtka k motorce směřuje na zadní blatník a držák SPZ. Který ušák tohle vymyslel??? Moto je celé ohozené, všude bordel a držák SPZ dává zadku ránu.

Vyřešeno výměnou obou blatníků za carbonové od firmy ProFiber, zadní dle MotoGP. Držák SPZ je od Ermaxu. Děkuji rdmoto.cz za poslání.

Fároš si bere docela olej. Na 1000km si řekne o 300ml až 400ml, takže bacha, je nutné kontrolovat, pač bez oleje to nejde. A co mi říkali v Hondě, pár "řidičů" už dovezlo Fároše skoro zadřenýho s mlácením v motoru.

26.9.2011 - Prodáno.

18yamaha18
18yamaha18 napsal 26.09.11 v 15:53

Nádheraa Sekne vám to Prajem všetko dobre, nech sa darí, veľa šťastných kilometrov bez pádov, krásne počasie a veeeľa benzíínu

cat-nikita
cat-nikita napsal 09.02.11 v 21:59

Krásička co říct jiného, jsem do něj stejně zamilovaná

Tezetka
Tezetka napsal 14.07.10 v 22:30

Krásná černá mašina, super deník
Pohodu v sedle a čistou stopu po celou sezonu...
Posílám jistých 10 bodů

-RUM-
-RUM- napsal 11.07.10 v 15:57

mooc moto, černá je nejlepší a ten karbon ji pekelne sluší ale souhlas SLUGI

Hummer
Hummer napsal 08.07.10 v 00:10

Dobrá motorka, asi v nejhorší barvě co se prodává. Ale proti gustu.