Suzuki SV 1000S (2003)

Vlastník Kali
Vloženo 7.11.2009
Aktualizováno 13.8.2012

Litrový dvouvál,na pohled povedená mašina,někomu se nelíbí,ale mě moc.je to prostě SVo.

Tak zkušenosti zatím žádný,občas to projedu po okreskách,ale jinak nic,po zimě to příjde papírově stáhnout na 25KW a bude se jezdit.Jinak co teď můžu říct,že i na to,že to je Sko,tak je to celkem pohodlný,ale říkám zatim jsem na něm najel kulový,co inýho říct,pro mě je to po 125ce 2motorka,takže je to skok z pětadváci,ale zvikám si a dofám,že si na sebe zviknem oba.

\r
takže ještě měsíc a vyjíždí se!!čeká se jen na řidičák:(

\r
tak už se jezdí,pro ty kteří zamýšlejí o koupi motocyklu a poté přestavbu na 25 KW mám radu...raději si tu motorku kupte už předělanou,jsou s tim neskutečný problémy a investice,měsíc se tahám s úřadama o to,aby mi to přepsali a mám k tomu veškerou dokumentaci i namontovaný omezovač mechanický(krok na plynu+vložky v sání)

vyndání omezovače

\r
tak najeto 5000 tis km a zatim žiju(info pro ty,kteří mě nechápou)...zkušenosti rostou a budou pořád,jede to suprově,jsem s tim spokojen,jen spotřeba,když jedu sám a sportovnější jízdu,tak to z tý nádrže teče,ale to k tomu patří,nelituju této volby,plánuju laďáčky a různé doplnky

StiefTomas
StiefTomas napsal 11.08.10 v 19:53

Po stopetadvace dvouvalcoveho litra promin,ale tyhle mlady kluky co to takhle provadi nejak nechapu.A takovy ty reci,ze je to v hlave a podobne,tak tomu taky neverim.At je ti 18 let nebo 50 let,tak ta motorka si o to rekne,aby se za ten plyn vzalo.Jinak nic proti tobe,je to jen tvoje vec.Tak at vam to spolu jezdi a poradne Sv opecovavej,je pekne vymazleny

ktm950sm
ktm950sm napsal 08.05.10 v 06:50

No moc pěkná ale pomalu at si to užiješ

zemic
zemic napsal 25.04.10 v 22:39

se na tom zabijes

C-a-r-d-a
C-a-r-d-a napsal 17.03.10 v 18:36

Tak Kalda to je blázen největší

rex137
rex137 napsal 04.03.10 v 18:53

Tak na to co mu na to říkaj rodiče se ho neptej, zeptej se od koho tu motorku má